Nowe lokówki Bosch G‑Curler i S‑Waver do profesjonalnej stylizacji włosów

Nowe lokówki Bosch G-Curler i S-Waver do profesjonalnej stylizacji włosów
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

29.12.2011 14:09, aktual.: 29.03.2012 10:25

Bosch zaprojektował na nadchodzący rok urządzenia do stylizacji włosów - lokówki G-Curler oraz S-Waver.

Obraz
© Lokówki Bosh G-Curler (na dole) i S-Waver (u góry) (fot. Materiały prasowe)

Dzięki specjalnej geometrii, przy pomocy G-Curler można nawijać dwa rodzaje loków w kształcie litery G. Z kolei drugie urządzenie, S-Waver umożliwia układanie czterech różnych rodzajów fal. Wśród nich wyróżniają się fale "S-wave", którym to urządzenie zawdzięcza swą nazwę. Ponadto, w okamgnieniu można wyczarować także styl retro charakteryzujący się dużymi falami, albo mniejsze loczki stylizowane na lata 80.

Przy pomocy nowych urządzeń Bosch nawinięcie włosów trwa zaledwie kilka chwil. Innowacyjna konstrukcja składa się z dwóch grzałek o różnej długości, a ponad i pomiędzy nimi układa się pasemka włosów. Każdy rodzaj fryzury robi się w inny sposób. Wydzielony kosmyk włosów owija się tylko wokół jednej, innym razem wokół obu grzałek, a jeszcze kiedy indziej najpierw wokół jednej, a potem wokół drugiej. Choć brzmi skomplikowanie, jest to proste, ponieważ specjalny kształt grzałek ułatwia przewlekanie włosów przy jednoczesnym niedopuszczeniu do wysuwania się ich z urządzenia podczas stylizacji. Po uformowaniu i utrwaleniu pasemka włosów, grzałki obu lokówek daje się łatwo wysunąć bez rozwijania loka. Do opakowania dołączana jest obrazkowa instrukcja z przykładowymi fryzurami i poradami pokazującymi jak osiągnąć poszczególne efekty.

Obsługę G-Curler i S-Waver ułatwia wyświetlacz LCD. Dodatkowo, trzymetrowy kabel połączony z urządzeniem obrotowym przegubem gwarantuje optymalny zakres ruchów. Czas nagrzewania wynosi zaledwie 60 sekund. Ponadto, automatyczny wyłącznik dba o niezbędne bezpieczeństwo, a blokada przycisków zapobiega niezamierzonym zmianom temperatury. Obie lokówki sprzedawane są w tej samej cenie, wynoszącej 199 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)