Nowe karty pamięci od firmy Transcend

Nowe karty pamięci od firmy Transcend22.09.2010 11:29
Nowe karty pamięci od firmy Transcend
Źródło zdjęć: © Transcend

Transcend prezentuje pełną linię kart pamięci SD/SDHC i microSD/microSDHC, pozwalających użytkownikom czytników eBooków na rozszerzenie pamięci i przechowywanie w podręcznych bibliotekach jeszcze większej ilości ulubionych pozycji.

Transcend prezentuje linię kart pamięci SD/SDHC i microSD/microSDHC, pozwalających użytkownikom czytników eBooków na rozszerzenie pamięci i przechowywanie w bibliotekach jeszcze większej ilości ulubionych pozycji.

Większość czytników eBooków zawiera gniazda rozszerzające, które pozwalają użytkownikom na zwiększenie dostępnej pamięci. Może ona zostać zwiększona przez zewnętrzne urządzenia magazynujące, takie jak USB, CF i karty MMC. Najpopularniejszym jednak sposobem zwiększenia pojemności wbudowanej pamięci są karty SD/SDHC i microSD/microSDHC.

288763025513789587
Źródło zdjęć: © (fot. Transcend)

Linia kart pamięci SD firmy Transcend zawiera karty SD/SDHC o pojemności do 32GB i karty microSD/microSDHC o pojemności do 16GB.

Karty pamięci Transcend SD i SDHC wielkości znaczka pocztowego znajdują zastosowanie w cyfrowych produktach, jak przenośne odtwarzacze muzyki, telefony komórkowe, notebooki, cyfrowe aparaty fotograficzne, kamery video, smartfony, nawigacje GPS czy czytniki eBooków.

Oprócz kart SD, o pojemności od 512MB do 2GB, Transcend posiada w swojej ofercie także karty SDHC o pojemności do 32GB.

Podobnie jak karty pamięci SD i SDHC, tak i karty microSD/microSDHC są oferowane w wersjach z różnymi pojemnościami. Są to jednak karty o 90. mniejsze niż pełnowymiarowe karty SD. Karty microSD/microSDHC są dostępne w wersjach o pojemności do 16GB.

Wszystkie karty SD firmy Transcend są poddawane kompleksowym testom badającym ich niezawodność i kompatybilność z różnymi urządzeniami.

Przewidywana cena detaliczna karty SDHC Class 10 o pojemności 32 GB wynosi 333 zł, karty SD o pojemności 2 GB wynosi 22,50 zł, karty microSD o pojemności 2GB wynosi 21 zł, karty microSDHC Class 6 o pojemności 16GB - 250 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)