Nowe emoji Apple'a zniszczyło internet. Nikt nie wie, co miało oznaczać

Nowe emoji Apple'a zniszczyło internet. Nikt nie wie, co miało oznaczać
Źródło zdjęć: © Apple
Arkadiusz Stando

02.11.2018 12:25, aktual.: 05.11.2018 08:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Internauci próbują zrozumieć, czym jest nowe emoji wprowadzone przez Apple w najnowszej wersji system iOS. Nikt nie wie, co ma właściwie przedstawiać. Internet jest zdezorientowany.

Ciężko zrozumieć, co Apple miało zamiar nam przedstawić swoim nowym emoji. Według Emojipedia, jest to blog dedykowany wszystkim emoji, tzw. "woozy face" przedstawia on stan mocnego zmęczenia alkoholowego i pobudzenia emocjonalnego. Jednak internauci widzą nowe emoji zupełnie inaczej.

Niektórzy sądzą, że to cios w twarz

Inni, że to efekt zauroczenia

Albo Donald Trump

Kiedy próbujesz być sexy przygryzając wargi

Nowe emoji Apple'a chociaż niezrozumiane, to rozchodzi się w sieci jak szalone. Stało się już nawet elementem popularnych memów.

A co oznacza waszym zdaniem nowe emoji Apple'a? Prawdopodobnie przedstawia po prostu mocno pijaną osobę.

Skąd wzięło się nowe emoji "woozy face"? Apple wprowadziło w środę całą gamę nowych emotikon wraz z aktualizacją systemu iOS 12.1. Większość z nich nie przykuła takiej uwagi jak ta dziwaczna mina. Pojawiły się między innymi nowe zwierzęta, pokarmy, postacie z kręconymi włosami czy łysi.

"Emoji są używane przez ludzi na całym świecie do komunikacji" mówi oświadczenie firmy Apple. "iOS 12.1 przenosi na klawiaturę jeszcze więcej znaków, które mają reprezentować użytkowników z całego świata, w tym nowe emoji do ciastek z księżycem, czerwoną kopertę na prezenty i amulet nazar".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)