Nowe drukarki laserowe Samsunga z NFC

Nowe drukarki laserowe Samsunga z NFC

Nowe drukarki laserowe Samsunga z NFC
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
03.07.2013 14:02, aktualizacja: 03.07.2013 15:46

Samsung wprowadza do sprzedaży w Polsce drukarkę laserową z modułem komunikacji bliskiego zasięgu NFC oraz nowe urządzenia NFC z serii Xpress C410W.

Rodzina Xpress C410. obejmuje kolorową drukarkę laserową C410W, urządzenie wielofunkcyjne C460W z funkcją kolorowego druku laserowego, kopiowania i skanowania, a także urządzenie wielofunkcyjne C460FW z możliwością kolorowego druku laserowego, kopiowania, skanowania oraz faksowania dokumentów. Trzy modele charakteryzują się prędkością wydruku do 18 stron na minutę w trybie czarnobiałym i 4 stron na minutę w trybie kolorowym.

Urządzenia z serii Xpress C410. łączą się bezprzewodowo z urządzeniami mobilnymi. Można przejść do procesu drukowania po prostu przykładając smartfon do drukarki. Uproszczono też proces skanowania i faksowania – użytkownik może zsynchronizować kontakty zapisane w smartfonie z bazą drukarki.

Aplikacja Samsung Mobile Print umożliwia wydruk praktycznie każdego rodzaju dokumentu –. od plików PDF aż po dokumenty Microsoft Office (m.in. arkusze kalkulacyjne Excel i prezentacje PowerPoint) – bezpośrednio ze smartfona.

Drukarki wspierają także funkcję Google Cloud Print. To rozwiązanie pozwala drukować pliki z dowolnie wybranego miejsca, za pośrednictwem smartfonu podłączonego do sieci.

Użytkownik może korzystać z funkcji "One Touch Eco Button" i "Easy Eco Driver" w celu pracy w trybie "Eko", co pozwala obniżyć koszty eksploatacji drukarki nawet o 2. procent.

Nowa seria oferuje też funkcję "Easy Printer Manager", ułatwiającą użytkownikom w domach i małych biurach zarządzanie oprogramowaniem bez potrzeby specjalistycznego zarządzania od strony informatycznej. Użytkownik może samodzielnie monitorować stan pracy drukarki, w tym komunikaty o błędach, zapas papieru, ilość tonera oraz informacje o zablokowaniu papieru w drukarce.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)