Nowe abonamenty w Plusie - więcej nielimitowanych usług

Nowe abonamenty w Plusie - więcej nielimitowanych usług

27.03.2015 15:17, aktual.: 27.03.2015 15:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od 31 marca Plus wprowadza nową ofertę abonamentową. Nowe taryfy sLTE to uproszczenie dotychczasowej oferty i więcej nielimitowanych usług oraz większe pakiety internetowe w abonamencie.

W wyższych planach taryfowych dostępny jest także pakiety minut w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Można go wykorzystać zarówno na rozmowy zarówno wychodzące, jak i przychodzące, ale również na rozmowy międzynarodowe do Unii Europejskiej, a także na SMS-y i MMS-y za granicą.

W każdej z nowych taryf sLTE dostępny jest także pakiet IPLA PLUS, czyli telewizja internetowa w telefonie. Pakiet ten przygotowany został specjalnie dla klientów sieci Plus i korzystanie z niego jest całkowicie bezpłatne i nie płaci się też za transfer danych.

Taryfy sLTE dla klientów przenoszących numer:

W nowej ofercie klient może wybrać wariant bez telefonu lub z telefonem. Przy wyborze abonamentu z telefonem można go wybrać w ofercie ratalnej lub subsydiowanej. W przypadku oferty ratalnej do podanych wyżej abonamentów dochodzą raty za telefon. W ofercie subsydiowanej, cena telefonu jest już wliczona w abonament, który wynosi odpowiednio: 49,9. zł, 69,99 zł, 99,99 zł i 109,99 zł.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także