Nowe abonamenty w Plusie - więcej nielimitowanych usług

Nowe abonamenty w Plusie - więcej nielimitowanych usług

Nowe abonamenty w Plusie - więcej nielimitowanych usług
27.03.2015 15:17, aktualizacja: 27.03.2015 15:36

Od 31 marca Plus wprowadza nową ofertę abonamentową. Nowe taryfy sLTE to uproszczenie dotychczasowej oferty i więcej nielimitowanych usług oraz większe pakiety internetowe w abonamencie.

W wyższych planach taryfowych dostępny jest także pakiety minut w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Można go wykorzystać zarówno na rozmowy zarówno wychodzące, jak i przychodzące, ale również na rozmowy międzynarodowe do Unii Europejskiej, a także na SMS-y i MMS-y za granicą.

W każdej z nowych taryf sLTE dostępny jest także pakiet IPLA PLUS, czyli telewizja internetowa w telefonie. Pakiet ten przygotowany został specjalnie dla klientów sieci Plus i korzystanie z niego jest całkowicie bezpłatne i nie płaci się też za transfer danych.

Taryfy sLTE dla klientów przenoszących numer:

W nowej ofercie klient może wybrać wariant bez telefonu lub z telefonem. Przy wyborze abonamentu z telefonem można go wybrać w ofercie ratalnej lub subsydiowanej. W przypadku oferty ratalnej do podanych wyżej abonamentów dochodzą raty za telefon. W ofercie subsydiowanej, cena telefonu jest już wliczona w abonament, który wynosi odpowiednio: 49,9. zł, 69,99 zł, 99,99 zł i 109,99 zł.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)