Nowa, mobilna wersja YouTube

Nowa, mobilna wersja YouTube

Nowa, mobilna wersja YouTube
Źródło zdjęć: © YouTube.com
24.08.2010 14:58

Wraz ze wzrostem liczby użytkowników przeglądających swoje ulubione serwisy internetowe za pośrednictwem telefonów komórkowych, YouTube wprowadza nową, uaktualnioną wersję serwisu dla urządzeń mobilnych

Nowy serwis m.youtube.com jest znacznie szybszy od poprzedniej wersji i zawiera nowy, wygodny interfejs użytkownika, ulepszony pod kątem urządzeń wyposażonych w ekran dotykowy. W najnowszej odsłonie serwisu dodano również funkcje znane użytkownikom YouTube w wersji normalnej, tj. propozycje wyszukiwania, możliwości tworzenia list odtwarzania, możliwość dodawania filmów do “ulubionych”. oraz opcje “Podoba mi się” i “Nie podoba mi się”. Po raz pierwszy w mobilnej wersji serwisu użytkownicy mogą dzielić się filmami przesyłając je do serwisów społecznościowych, takich jak Facebook czy Twitter. Mobilna wersja serwisu YouTube jest uaktualniana znacznie częściej, niż aplikacje YouTube w wersjach dla telefonów komórkowych.

Najnowsza wersja serwisu YouTube dla urządzeń mobilnych jest dostępna za pośrednictwem przeglądarek internetowych w iPhone’ach i telefonach z systemem Android. Zmiany wprowadzone w serwisie można sprawdzić pod adresem m.youtube.com.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)