Nowa IVONA wraz z nowymi głosami Jan i Maja - dla każdego

Nowa IVONA wraz z nowymi głosami Jan i Maja - dla każdego

Nowa IVONA wraz z nowymi głosami Jan i Maja - dla każdego
27.04.2009 15:01

IVO Software, producent jednego z najlepszych na świecie syntezatorów mowy - IVONA, wydał jego nową wersję, o zdecydowanie wyższej, radiowej jakości dźwięku. Mówiące w pełnej jakości głosy IVONA, do których dołączył Jan i Maja są dostępne do pobrania dla każdego na stronie ivona.com.

Nowe głosy
Głos Jana jest dystyngowany, wyważony, bardzo męski, niczym wysokiej klasy prezenter telewizyjny. Z kolei Maja jest bardzo dziewczęca, dźwięczna, z radiowym charakterem. Oba głosy, Jan i Maja, dołączyły właśnie do znanej i lubianej rodziny głosów IVONA.

Obraz
© (fot. Ivo Software)

Nowa IVONA

Od teraz głosy syntezatora mowy IVONA dostępne są w najwyższej jakości dźwięku, w częstotliwości próbkowania 2. kHz (dotychczas 16 kHz) - dokładnie takiej, z jaką słucha się prezenterów w radio. Wszystkie są także zgodne z interfejsem SAPI 5. Dzięki temu możemy z nich korzystać w połączeniu z popularnymi zewnętrznymi aplikacjami komputerowymi (np. Adobe Acrobat Reader, programy typu text-reader i screen-reader).

Dla każdego
Pełnej jakości głosy IVONA do zastosowań profesjonalnych i domowych można pobrać ze strony ivona.com. Dołączony jest do nich przydatny program IVONA Player, który pozwala czytać informacje z każdej aplikacji, w której można zaznaczyć tekst.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)