Nowa drukarka Epsona - lepiej niż u fotografa

Nowa drukarka Epsona - lepiej niż u fotografa

Nowa drukarka Epsona - lepiej niż u fotografa
Źródło zdjęć: © Epson
06.07.2009 13:45, aktualizacja: 06.07.2009 13:58

Firma Epson wprowadza do sprzedaży Epson Stylus Photo P50, nowy standard domowego druku zdjęć. Drukarka P50 jest idealna dla użytkowników, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad procesem twórczym - umożliwia druk zdjęć, które wyglądają lepiej i są trwalsze niż odbitki z zakładu fotograficznego

Firma Epson wprowadza do sprzedaży drukarkę Epson Stylus Photo P50. Drukarka P50 umożliwia druk zdjęć, które wyglądają lepiej i są trwalsze niż odbitki z zakładu fotograficznego.

Epson Stylus Photo P5. używa głowicy drukującej Epson Micro Piezo™ oraz atramentu fotograficznego Epson Claria, dzięki czemu tworzy wydruki o wysokiej rozdzielczości i trwałości - do 98 lat w ramce i ponad 200 lat w albumie . Druk zdjęć zajmuje zaledwie 12 sekund, a dokumenty A4 można drukować z szybkością 38 stron na minutę. Użytkownicy mogą też drukować bezmarginesowe zdjęcia formatu A4, a nawet bezpośrednio zadrukowywać przystosowane do tego płyty CD i DVD.

Drukarka Epson Stylus Photo P5. jest także ekonomiczna, ponieważ używa oddzielnych wkładów z atramentem, więc użytkownik musi wymieniać tylko zużyte kolory.

Obraz
© (fot. Epson)

Kompaktowa drukarka P5. została zaprojektowana w tym samym nowoczesnym stylu co przełomowa seria urządzeń wielofunkcyjnych Epson PX i doskonale komponuje się ze współczesnymi wnętrzami. Drukarka ma górną powierzchnię odporną na odciski palców, więc nie wymaga częstego czyszczenia.

Do drukarki Epson Stylus Photo P5. standardowo dołączane jest oprogramowanie Epson Easy Photo Print, które umożliwia łatwą optymalizację każdego zdjęcia, w tym korekcję przeciwświatła i usunięcie efektu czerwonych oczu. Dołączono też opakowanie papieru Epson Photo Paper, więc użytkownicy mogą od razu przystąpić do drukowania zdjęć w formatach 10x15 cm, 13x18 cm i A4.

Julian Maddock, menedżer ds. produktów w Epson Europe, powiedział: „Epson Stylus Photo 50 pozwala wykazać się prawdziwą kreatywnością. Zapewnia pełną kontrolę nad sposobem druku zdjęć i tworzy wydruki, które przewyższają jakością odbitki z zakładu fotograficznego. Wysoka rozdzielczość i wydajność sprawiają, że jest to idealna propozycja dla wymagających fotoamatorów”.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)