Niesamowity zegarek na 60-lecie NASA. Posiada wyjątkowe grawerowanie [AKTUALIZACJA]

Niesamowity zegarek na 60‑lecie NASA. Posiada wyjątkowe grawerowanie [AKTUALIZACJA]

Niesamowity zegarek na 60-lecie NASA. Posiada wyjątkowe grawerowanie [AKTUALIZACJA]
Źródło zdjęć: © Anicorn Watches
Arkadiusz Stando
18.10.2018 14:32, aktualizacja: 18.10.2018 18:41

Na 60-lecie swojego istnienia, NASA wydaje specjalny zegarek w edycji limitowanej. Produkcji podjęła się znana marka "Anicorn Watches". Gadżet prezentuje się niesamowicie.

29 lipca 2018 roku NASA obchodziła 60 rocznicę powstania. Tego dnia prezydent Stanów Zjednoczonych Dwight Eisenhower podpisał ustawę "National Aeronautics and Space Act", otwierająca drogę do oficjalnego stworzenia NASA. Stało się to zaledwie kilka miesięcy później - 1 października.

W ramach uczczenia 60 rocznicy, NASA zleciła projektantom z Hongkongu stworzenie zegarka. Niestety, ale wyprodukowane zostanie zaledwie 60 sztuk. Szkoda, bo świetnie się zapowiada.

Zegarek wyposażono w specjalną płytkę z wygrawerowanymi napisami "NASA Anicorn" oraz numerem seryjnym od 01 do 60. Gadżet NASA posiada także ceramiczną powłokę "Cerakote" oraz biały pasek z tkaniny, z wyhaftowanym logo agencji kosmicznej.

Z bardziej "gadżetowych" dodatków, zegarek posiada metalową płytkę z wygrawerowanymi współrzędnymi GPS centrum kosmicznego Kennedy Space Center na Florydzie. Sprzedaż ma rozpocząć się około godziny 18:00 18 października 2018 roku w sklepie internetowym Anicorn. Ceny jednak nie podano.

AKTUALIZACJA: Zegarek kosztował jedynie 650 dolarów - w redakcji obstawialiśmy, że będzie to kolekcjonerski model w cenie limuzyny albo willi. Nie powinien więc dziwić fakt, że sprzedaż zakończyła się po kilkudziesięciu sekundach. Czy będzie kolejna partia na sprzedaż? Tego NASA nie mówi.

Jakim typem gracza jesteś? Preferujesz klasyczne produkcje dla jednego gracza czy uważnie śledzisz esport? Wypełnij nasz quiz!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)