Nie masz pieniędzy na lustrzankę? Wypożycz ją na weekend za darmo

Nie masz pieniędzy na lustrzankę? Wypożycz ją na weekend za darmo
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

23.06.2015 15:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Decyzje zakupowe, dotyczące sprzętu fotograficznego, ze względu na duży wybór i wielość funkcji nowych aparatów często są trudne do podjęcia. Nie zawsze dysponujemy też odpowiednią ilością pieniędzy, aby pozwolić sobie na szybki zakup wymarzonego aparatu. Teraz można jednak całkowicie bezpłatnie wypożyczyć lustrzankę Sony A7.

W skład oferowanego zestawu poza aparatem Sony A7 wchodzi również obiektyw SEL2470Z, filtr ochronny, torba oraz zapasowy akumulator. Aby wypożyczyć sprzęt, wystarczy przyjść do salonu z dowodem tożsamości, podpisać umowę oraz wpłacić zwrotną kaucję. Salony znajdują się w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie. Okres wypożyczenia to trzy dni, czyli spokojnie możemy zabrać aparat na weekendowy wypad.

A7 łączy potencjał pełnoklatkowej matrycy i wymiennej optyki z prawdziwie kompaktowymi wymiarami korpusu. Można nim wykonywać zdjęcia oraz nagrywać filmy. Aparat jest wyposażony w 24,3-megapikselowy, pełnoklatkowy przetwornik obrazu Exmor CMOS, procesor obrazu Sony BIONZ X i zaawansowany system Fast Hybrid AF, który jest oparty na połączeniu szybkiej detekcji fazowej z dokładną detekcją kontrastu, dodatkowo wspomagany przez nowy algorytm przestrzennego wykrywania obiektów. W rezultacie należy do najszybszych systemów AF, jakie istnieją w aparatach pełnoklatkowych.

Dzięki połączeniu pełnoklatkowej matrycy obrazu z wydajnym procesorem aparat zapewnia również profesjonalną jakość nagrywanych filmów Full HD i nawet przy słabym oświetleniu pozwala na uzyskanie wiernie odwzorowanego obrazu filmowego z bogatą kolorystyką i małą ilością szumu. Zaawansowani wideofilmowcy z zadowoleniem powitają również takie rozwiązania, jak regulacja i kontrola poziomu dźwięku czy wyjście „czystego”. sygnału HDMI, służące do wyświetlania filmu na zewnętrznym monitorze lub nagrywania go na inne urządzenie.

Wbudowane technologie bezprzewodowe Wi-Fi i NFC pozwalają jednym dotknięciem łączyć aparat ze smartfonami i tabletami z systemem Android i technologią NFC.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)