Netia: Nowe pakiety dla firm

Netia: Nowe pakiety dla firm
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

07.10.2014 13:02, aktual.: 07.10.2014 14:49

Netia wprowadziła na rynek nową ofertę dla mikro i małych przedsiębiorstw. Nowe pakiety, w tym Internet do 300 Mb/s z TV, zostały opracowane w odpowiedzi na specyficzne potrzeby poszczególnych typów biznesu - Biuro w domu, Lokal usługowy, Biuro.

Nowością w ofercie Netii dla rynku SOHO (Small Office Home Office) jest m.in. Internet FOTON 300 (w technologii HFC (dostępny w Warszawie i Krakowie), którego ceny zaczynają się od 69,90 zł netto miesięcznie (jako samodzielna usługa), a w pakiecie z telefonem już od 89,80 zł netto miesięcznie (z usługą lepszy Telefon 30).

_ Biuro w domu _ to propozycja dla klientów prowadzących swoją działalność w mieszkaniu. Składa się na nią łącze internetowe, Telewizja Osobista z możliwością wyboru pakietów oraz usługa telefoniczna. Ceny Pakietu TV wraz z internetem 50 Mb/s i telefonem, zaczynają się od 77,21 zł miesięcznie. Dodatkowo, każdy nowy klient otrzyma rabat na zakup dowolnej prasy elektronicznej na stronie e-Kiosk.pl.

Oferta _ Lokal usługowy _ dedykowana jest firmom, które mają codzienny kontakt ze swoimi klientami i chcą uprzyjemnić im czas w oczekiwania na usługę (np. salony fryzjerskie, warsztaty samochodowe, przychodnie) - dzięki darmowemu Wi-Fi i Telewizji Osobistej z pakietem publicznym, umożliwiającym odbiór telewizji w miejscach publicznych. Ceny takich pakietów rozpoczynają się od 89,80 zł netto miesięcznie (za wariant: Internet 50 Mb/s, TV Pakiet Publiczny, Lepszy Telefon 30).

Dodatkowo, firmy, które skorzystają z tej oferty, otrzymają rabat na zakup terminala płatniczego PIN+ firmy SumUp. Jest to nowoczesne i bezpieczne, certyfikowane rozwiązanie, pozwalające wykorzystać urządzenia mobilne, takie jak smartfon czy tablet, do przyjęcia płatności kartą. Co istotne, nie wymaga płacenia comiesięcznego abonamentu czy opłaty za dzierżawę terminala.

W pakiecie _ Biuro _, klienci znajdą pakiety usług telekomunikacyjnych, niezbędnych do prowadzenia biznesu, a także rabat 180 zł na zakup rocznej licencji MS Office 365 Small Business Premium (do 5 urządzeń); darmowy, trzymiesięczny dostęp do nawigacji w telefonie NaviExpert oraz (przy zakupie usługi internetowej 100 lub 300 Mb/s) nową usługę ePrawnik za 1 zł.

ePrawnik zapewnia dostęp do zdalnej pomocy profesjonalnych prawników, poprzez e-mail lub telefon. Usługa zapewnia również dostęp do wzorów pism i aktów prawnych, informacje o kosztach sądowych i procedurach w danej sprawie, czy wskazanie instytucji prawnych uprawnionych lub zobowiązanych do podjęcia działań w danej sprawie. Dzięki usłudze ePrawnik, klienci uzyskają również pomoc przy opracowaniu dokumentów, takich jak wnioski, umowy, dokumenty dotyczące postępowania przedprocesowego do wartości przedmiotu sporu 150 000 złotych i innych.

Nowością w GigaOfercie Netii jest również Chmura Osobista, która umożliwia m.in. integrację z danymi znajdującymi się na usługach Dropbox, Google Picasa czy Facebook; nieograniczony dostęp do danych z urządzeń stacjonarnych (PC/MAC), mobilnych (Android, iOS, Windows Phone), poprzez przeglądarkę internetową oraz na ekranie TV poprzez specjalną aplikację na Netia Playera.

Wraz z Chmurą Osobistą klient otrzymuje za darmo 2. GB powierzchni do przechowywania danych (przy umowie na 24 miesiące). Przy większej pojemności, klient zapłaci miesięcznie (netto): 14,90 zł za 100 GB i 39,90 zł za 500 GB.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)