Netflix ogłasza obsadę serialu oryginalnego "W głębi lasu"

Netflix ogłasza obsadę serialu oryginalnego "W głębi lasu"04.12.2019 12:11
Netflix ogłasza obsadę serialu oryginalnego "W głębi lasu"
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Netfix podzielił się informacją, kogo zobaczymy w nowej polskiej produkcji - "W głębi lasu". W obsadzie m.in. Agnieszka Grochowska i Grzegorz Damięcki. Znamy też dodatkowe szczegóły odnośnie produkcji.

"W głębi lasu" to nowy serial oryginalny, którego premiera będzie miała miejsce w 2020 roku. Historia obejmuje dwa okresy - część akcji dzieje się w 1994, a druga część w 2019 roku.

- Opowieść w zaskakujący sposób przedstawia losy warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego, który mimo upływu lat nie potrafi otrząsnąć się po stracie ukochanej siostry, zaginionej w niewyjaśnionych okolicznościach podczas obozu letniego. Niespodziewanie ciało zostaje odnalezione po 25 latach - czytamy w informacji prasowej.

W obsadzie zobaczymy m.in.: Grzegorza Damięckiego, który wcieli się w główną rolę, Agnieszkę Grochowską (aktorka gra Laurę Goldsztajn) oraz Wiktorię Filus oraz Huberta Miłkowskiego, którzy wcielą się w nastoletnich bohaterów podczas scen w 1994 roku.

Do obsady serialu dołączyli również: Jacek Koman, Ewa Skibińska, Magdalena Czerwińska, Adam Ferency, Przemysław Bluszcz, Dorota Kolak, Izabela Dąbrowska oraz Piotr Głowacki, Cezary Pazura i Arkadiusz Jakubik oraz młodzi aktorzy: Adam Wietrzyński, Jakub Gola, Martyna Byczkowska i Kinga Jasik.

Reżyserami są Leszek Dawid ("Jesteś Bogiem") oraz Bartosz Konopka ("Królik po berlińsku"), a autorami scenariusza Agata Malesińska i Wojtek Miłoszewski. Serial produkuje ATM Grupa. Prace nad wszystkimi sześcioma odcinkami serialu zostały już zakończone, ale Netflix nie podał jeszcze dokładnej daty premiery.

Zobacz też: "Klaus" - zwiastun świątecznej animacji. Tylko na Netflix

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)