Netflix ogłasza obsadę serialu oryginalnego "W głębi lasu"

Netflix ogłasza obsadę serialu oryginalnego "W głębi lasu"

Netflix ogłasza obsadę serialu oryginalnego "W głębi lasu"
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
04.12.2019 12:11

Netfix podzielił się informacją, kogo zobaczymy w nowej polskiej produkcji - "W głębi lasu". W obsadzie m.in. Agnieszka Grochowska i Grzegorz Damięcki. Znamy też dodatkowe szczegóły odnośnie produkcji.

"W głębi lasu" to nowy serial oryginalny, którego premiera będzie miała miejsce w 2020 roku. Historia obejmuje dwa okresy - część akcji dzieje się w 1994, a druga część w 2019 roku.

- Opowieść w zaskakujący sposób przedstawia losy warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego, który mimo upływu lat nie potrafi otrząsnąć się po stracie ukochanej siostry, zaginionej w niewyjaśnionych okolicznościach podczas obozu letniego. Niespodziewanie ciało zostaje odnalezione po 25 latach - czytamy w informacji prasowej.

W obsadzie zobaczymy m.in.: Grzegorza Damięckiego, który wcieli się w główną rolę, Agnieszkę Grochowską (aktorka gra Laurę Goldsztajn) oraz Wiktorię Filus oraz Huberta Miłkowskiego, którzy wcielą się w nastoletnich bohaterów podczas scen w 1994 roku.

Do obsady serialu dołączyli również: Jacek Koman, Ewa Skibińska, Magdalena Czerwińska, Adam Ferency, Przemysław Bluszcz, Dorota Kolak, Izabela Dąbrowska oraz Piotr Głowacki, Cezary Pazura i Arkadiusz Jakubik oraz młodzi aktorzy: Adam Wietrzyński, Jakub Gola, Martyna Byczkowska i Kinga Jasik.

Reżyserami są Leszek Dawid ("Jesteś Bogiem") oraz Bartosz Konopka ("Królik po berlińsku"), a autorami scenariusza Agata Malesińska i Wojtek Miłoszewski. Serial produkuje ATM Grupa. Prace nad wszystkimi sześcioma odcinkami serialu zostały już zakończone, ale Netflix nie podał jeszcze dokładnej daty premiery.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)