Netflix dostępny w Canal+, a w prezencie 12 miesięcy za darmo. W planach też dostęp do Disney+

Netflix dostępny w Canal+, a w prezencie 12 miesięcy za darmo. W planach też dostęp do Disney+

Netflix dostępny w Canal+, a w prezencie 12 miesięcy za darmo. W planach też dostęp do Disney+
Źródło zdjęć: © SPL/East News
03.12.2019 14:55

Canal+ przygotowało specjalną ofertę, w ramach której w jednym abonamencie możemy oglądać nie tylko programy telewizyjne, ale również uzyskać dostęp do Netfliksa, a w przyszłości być może nawet Disney+.

Nowa oferta przygotowana przez Canal+ może zachęcić nie tylko osoby, które mają dość płacenia kilku abonamentów za dostęp do usług streamingowych i telewizji. Decydując się na zakup nowego abonamentu Canal+ możemy zyskać nawet 12 miesięcy dostępu do Netfliksa za darmo.

Do wyboru mamy trzy nowe pakiety, w ramach których możemy uzyskać dostęp do oferty Canal+ i Netflix:

  • Pakiet Superpremium 4K z Netflix daje dostęp do 180 kanałów telewizyjnych, HBO i HBO Go oraz dostęp do Netliksa w 4K i możliwością odtwarzania na 4 ekranach. Cena pakietu 139,99 zł/miesięcznie w pierwszym roku, kiedy Netflix udostępniany jest nam za darmo. W kolejnym roku koszt abonamentu to 182,99 zł/miesięcznie;
  • Pakiet Comfort+ daje dostęp do 131 kanałów telewizyjnych oraz pakietu Netflix Standard (możliwość oglądania na dwóch urządzeniach w jakości HD) za 89,99 zł/miesięcznie w pierwszym roku i 132,99 zł/miesięcznie w następnych miesiącach;
  • Pakiet Extra+ daje dostęp do 168 kanałów telewizyjnych i pakietu Netflix Standard . Dostępny jest w cenie 99,99 zł/miesięcznie przez pierwszy rok i 142,99 zł/miesięcznie w następnym okresie trwania umowy.

Podsumowując cenę dwuletniego abonamentu w każdym wariancie można zauważyć, że oferta wygląda bardzo korzystnie w porównaniu z zakupem obu usług osobno. Dodatkowo warto wspomnieć, że Netflix Standard można wymienić na wyższy pakiet za dopłatą 9 zł miesięcznie. Dostęp do Netfliksa pojawi się już 4 grudnia w ramach aktualizacji na dekoderach UltraBox+, a do 2020 roku na innych dekoderach.

Disney+ dostępny w ofercie Canal+

Według informacji, które pojawiły się w sieci bardzo możliwe, że poza Netfliksem w ramach abonamentu Canal+ możemy również spodziewać się oferty z Disney+. Takie działania podejmuje francuski dział Canal, który chce wprowadzić nową platformę Disneya do Francji. Przypominamy, że jak na razie nie ma informacji o tym, kiedy Disney+ będzie dostępny w Polsce.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)