NaviExpert 4.1 w Promocji olimpijskiej

NaviExpert 4.1 w Promocji olimpijskiej

08.08.2008 18:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ukazała się nowa wersja aplikacji NaviExpert oferująca między innymi prognozowanie czasu jazdy, jak i znaczną poprawę komfortu pracy w telefonach Nokii. Premiera nowej wersji połączona została z Promocją olimpijską.

Od 8. sierpnia, w abonamentach Standard i Premium na 12 miesięcy, obowiązuje do odwołania Promocja olimpijska dająca dodatkowe 12 miesięcy licencji gratis. Dodatkowo w wariancie Premium uzyskać można bezpłatnie do 4 abonamentów Europa.

W wersji 4.1 aplikacji wprowadzono prognozowanie czasu dojazdu do celu. Program wyświetla przewidywaną godzinę i minutę dojazdu wykorzystując przy tym dane z Community Traffic. Opcja jest dostępna w każdym abonamencie obejmującym nawigację.

Ponadto uzyskano podpis cyfrowy umożliwiający włączenie stałej zgody na dostęp do sieci i łącza Bluetooth w telefonach Nokii. Znacznie poprawiono także jakość dźwięku w "javowych" telefonach Nokii.

Wraz z nową wersją zwiększona została ponadto zgodność aplikacji z nowymi modelami telefonów z wbudowanym GPS-em, producent zapowiada także wersję na telefony z Windows Mobile oraz opcję omijania płatnych dróg.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)