NaviExpert 4.0

NaviExpert 4.0

05.06.2008 21:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

19. czerwca na rynek trafi nowa wersja aplikacji NaviExpert, która zadba nie tylko o szybki i skuteczny dojazd do celu, ale także o nasze portfele.

Wersja 4.0 aplikacji to szereg udoskonaleń do których należą automatyczne aktualizacje oprogramowania, obsługa telefonów z wbudowanym GPS-em - w tym ostatnich modeli Sony Ericssona, mapa Europy Zachodniej i Wschodniej, poprawiony interfejs i wiele innych.

Jak gwarantuje producent, w przypadku transmisji 3G, wyznaczanie trasy będzie szybsze niż w przypadku rozwiązań offline. Ciągła aktualizacja danych z serwerem to także gwarancja omijania korków, remontów i zamkniętych odcinków tras w przypadku wyznaczania trasy w wariancie premium.

Mapy zagraniczne dostępne będą w opcji abonamentów miesięcznych, ze względu na głównie sporadyczny charakter tego typu wyjazdów. Nowością będzie funkcja ochrony przed przypadkowym roamingiem. W razie przelogowania się telefonu do innej sieci niż macierzysta pobieranie danych przez GPRS zostanie automatycznie wyłączone.

Więcej informacji na temat nowej wersji aplikacji uzyskać można na stronie producenta, pod tym adresem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)