Nasza-Klasa pokazuje komunikator NKtalk

Nasza-Klasa pokazuje komunikator NKtalk

Nasza-Klasa pokazuje komunikator NKtalk
Źródło zdjęć: © Internet standard
16.10.2009 10:00, aktualizacja: 16.10.2009 11:01

Przedstawiamy pierwsze tak obszerne zdjęcia nowego komunikatora Naszej-Klasy

Obraz
© (fot. Internet standard)

- _ "NK staje się platformą komunikacji. Zdajemy sobie sprawę z tego, że do osiągnięcia jej pełnego kształtu potrzebujemy wzbogacić portal o kilka istotnych narzędzi. Robimy to i trzy najważniejsze kroki w tym kierunku są zaplanowane na ten rok. Mówiąc konkretnie, mam na myśli wdrożenie Śledzika, NKtalk i jednego produktu mobilnego" _ - mówił ostatnio w rozmowie dla InternetStandard Dominik Kaznowski, marketing & PR manager w Nasza-Klasa.pl.

Komunikator ma zostać uruchomiony do końca tego roku. Będzie on, podobnie zresztą jak Śledzik, na stałe zintegrowany z Naszą-Klasą.

Obraz
© (fot. Internet standard)

Dziś przedstawiamy pierwsze zrzuty Nktalk, które na swoim mikroblogu umieścił Dominik Kaznowski: Wygląda na to, że nowy produkt Naszej-Klasy skierowany jest do mało zaawansowanych użytkowników. Można wręcz pokusić się o stwierdzenie, że jest to bardzo uproszczona wersja Gadu-Gadu, choć tak naprawdę NKtalk prezentuje się prościej nawet niż Tlen.pl.

Różnica pomiędzy wyglądem najnowszej wersji Gadu-Gadu a NKtalk jest taka, jak między jakimś telefonem z kilkunastoma funkcjami (np. rozmowy wideo, słuchanie radia) a aparatem Life - dla osób starszych. Nie jest to w żadnym wypadku wada, wiele osób potrzebuje telefonu, który będzie im służył wyłącznie do dzwonienia.

Źródło artykułu:internetstandard.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (269)