Najnowszy iPad już w Orange, iPad mini wkrótce

Najnowszy iPad już w Orange, iPad mini wkrótce

Najnowszy iPad już w Orange, iPad mini wkrótce
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
23.11.2012 16:03, aktualizacja: 26.11.2012 11:08

Orange oferuje swoim klientom iPada z wyświetlaczem Retina, a wkrótce zaprezentuje także nowego iPada mini

iPad czwartej generacji jest wyposażony w doskonały 9,7-calowy wyświetlacz Retina o bardzo wysokiej rozdzielczości (3,1 miliona pikseli) i kontraście. Apple zaprojektował dla niego także nowy, wydajny procesor A6. oraz nowe kamery FaceTime HD i jeszcze szybsze połączenie z siecią bezprzewodową WiFi.

iPad mini to całkowicie nowa konstrukcja firmy Apple. Jest o 2. procent cieńszy, jego grubość to nieco ponad 7 milimetrów i 53 procent lżejszy niż iPad trzeciej generacji. Jest wyposażony w wysokiej jakości wyświetlacz o przekątnej 7,9 cala oraz kamerę FaceTime HD i 5 magapixelową kamerę iSight. Posiada zaprojektowany przez ekspertów Apple dwurdzeniowy procesor A5, charakteryzujący się szybką pracą i bardzo wysoką wydajnością. Jego bateria, pozwala na korzystanie z urządzenia nawet do 10 godzin**.

Zarówno iPad z wyświetlaczem Retina jak i iPad mini, oparte są na systemie iOS 6. który jest najbardziej zaawansowanym mobilnym system operacyjnym z ponad 200 nowymi funkcjami. Oba urządzenia są przygotowane do współpracy z technologią LTE.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić www.apple.com/ipad

  • Rzeczywista prędkość transmisji danych jest zależna od dostępności poszczególnych technologii transmisji na danym obszarze. ** Trwałość baterii zależy od ustawień urządzenia, sposobu użycia i innych czynników. Rzeczywiste wyniki poszczególnych urządzeń mogą się różnić.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)