Najbardziej zaawansowana przenośna myszka Logitech

Najbardziej zaawansowana przenośna myszka Logitech
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

21.07.2015 13:28, aktual.: 21.07.2015 14:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Logitech zaprezentował nową mysz Logitech MX Anywhere 2 Wireless Mobile Mouse. Według deklaracji producenta, jest to najbardziej zaawansowana technologicznie przenośna myszka w ofercie firmy.

Myszkę wyposażono w sensor laserowy z technologią Darkfield, który działa na każdej powierzchni –. nawet na szkle. Dodatkowo, wyprofilowany kształt i boczne powierzchnie pokryte gumą sprawiają, że korzystanie z myszki nie powinno obciążać dłoni i nadgarstka.

Urządzenie łączy się z komputerami z systemem Windows lub Mac za pomocą odbiornika Pico Unifying lub poprzez technologię Bluetooth Smart. Myszkę można sparować z trzema urządzeniami jednocześnie i zmieniać to, z którym aktualnie współpracuje za pomocą jednego naciśnięcia przycisku. Scroll w myszce posiada dwa tryby pracy –. swobodny, do przewijania długich dokumentów i stron internetowych oraz stopniowy, do precyzyjnej nawigacji.

Mysz można dostosować do preferencji użytkownika za pomocą oprogramowania Logitech Options, tak, by na przykład odwzorowywała gesty do obsługi komputerów Mac. Akumulatory w urządzeniu pozwalają na pracę do dwóch miesięcy bez konieczności ładowania, a jednominutowe ładowanie przez port USB pozwoli działać myszce przez dwie godziny, dzięki czemu można zapomnieć o wymianie baterii.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)