Nagrywaj filmy podczas jazdy samochodem

Nagrywaj filmy podczas jazdy samochodem

Nagrywaj filmy podczas jazdy samochodem
Źródło zdjęć: © brickhousesecurity.com
20.10.2009 14:01, aktualizacja: 20.10.2009 14:14

Kierowcy dobrze wiedzą o tym, ile przygód może ich spotkać podczas codziennej jazdy samochodem. Jeśli chcielibyśmy uwiecznić je na filmie, być może dobrym rozwiązaniem będzie zakup samochodowej kamery...

O warunkach podróżowania polskimi drogami można mówić wiele, ale chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że jest to prawdziwa szkoła przetrwania. Kierowcy dobrze wiedzą o tym, ile przygód może ich spotkać podczas codziennej jazdy samochodem. Jeśli chcielibyśmy uwiecznić je na filmie, być może dobrym rozwiązaniem będzie zakup samochodowej kamery wideo.

Urządzenie Car Cam Voyager zasilane jest poprzez gniazdo zapalniczki samochodowej. Dzięki obsłudze kart pamięci SD (do 3. GB) pozwoli nam zarejestrować nawet do 48 godzin materiałów wideo. Zostało wyposażone w ekran TFT-LCD o przekątnej 2 cali i rozdzielczości 320 x 240 pikseli. Wbudowana kamera 2 Mpix pozwoli na nagrywanie materiałów wideo w rozdzielczości 720 x 480 pikseli z prędkością 25-30 klatek na sekundę. Wymiana danych z komputerem odbywa się za pomocą interfejsu USB 2.0.

Producent zapewnia, że całość jest bardzo łatwa w instalacji. Urządzenie zasilane jest poprzez gniazdo zapalniczki samochodowej. Gadżet może służyć np. do kontrolowania dzieci, którym pożyczamy auto czy tworzenia zbiorów filmów z miejsc, które odwiedziliśmy samochodem. Dodatkowo może się przydać jako dowód w sprawie wypłaty odszkodowania przez ubezpieczyciela (stłuczka itp.). Cena gadżetu wynosi niespełna 300 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (72)