Nadchodzi Office dla Androdia

Nadchodzi Office dla Androdia
Źródło zdjęć: © chip.pl

05.07.2014 12:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Co prawda Microsoft Office jest już od jakiegoś czasu dostępny na urządzenia z systemem Google'a, jednak jest to wersja o bardzo ograniczonej funkcjonalności w porównaniu do wersji znanej na przykład z iPada. Wygląda na to, że już wkrótce ten stan rzeczy ulegnie zmianie.

Wersja dla tabletów z Androidem ma oferować tę samą funkcjonalność co Office dla iPadów. Oznacza to, że najprawdopodobniej będzie to aplikacja napisana od podstaw dla Androida, z zachowaniem wszystkich wytycznych dotyczących interfejsu aplikacji dla tego systemu.

Jeśli ktoś chce, już teraz może zapisać się do programu dla beta testerów mobilnego Office'a dla Androida. Microsoft obiecuje, że oficjalna wersja pakietu biurowego dla systemu Google'a będzie dostępna w trzecim kwartale tego roku, czyli ukaże się wcześniej niż wersja Office'a dla dotykowego Windowsa (waszych ulubionych kafelków), która ma się pojawić dopiero przy okazji premiery Windowsa "Treshold", czyli w kwietniu 2015.

Aby otrzymać dostęp do wersji beta, należy wypełnić formularz znajdujący się pod tym adresem: http://prereleaseprograms-public.sharepoint.com/

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: KitKat nie tylko dla najbogatszych

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (35)
Zobacz także