Nadchodzi holograficzny RED Hydrogen One. Będzie miał potężną baterię

Nadchodzi holograficzny RED Hydrogen One. Będzie miał potężną baterię

Nadchodzi holograficzny RED Hydrogen One. Będzie miał potężną baterię
Źródło zdjęć: © RED Hydrogen One
Arkadiusz Stando
03.08.2018 09:48

Nie poznaliśmy jeszcze konkretnej daty premiery Hydrogen One. W maju informowano, że pojawi się w sierpniu. Tymczasem teraz zamiast informować o premierze, dowiedzieliśmy się o pojemności baterii holograficznego smartfona.

Holograficzny smartfon RED Hydrogen One został zatwierdzony przez Federalną Komisję Łączności FCC. Tym samym oznacza to, że pozostaje tylko czekać na premierę. Dzięki zatwierdzeniu przez FCC, dowiedzieliśmy się także kilku smaczków na temat smartfona.

Serwis Phonescoop zauważył informację na stronie FCC i odnalazł interesujące szczegóły na temat pierwszego smartfona z holograficznym ekranem. Będzie posiadać cztery kamery (po dwie z przodu i z tyłu), dwa sloty na kartę SIM, NFC oraz potężną baterię, aż 4510 mAh.

Jednak mimo to, wciąż najciekawszą cechą Hydrgone One pozostaje holograficzny ekran. Cytując Mirona Nurskiego z serwisu Komórkomania.pl: "RED chwali się, że dzięki wykorzystaniu nanotechnologii wyświetlacz jest w stanie płynnie przełączać się między treściami 2D, holograficznymi, 3D oraz interaktywnymi grami zarówno w trybie poziomym, jak i pionowym."

Jak łatwo się domyślić, w parze z taką technologią idzie wysoka cena. W wersji aluminiowej, RED Hydrogen One będzie kosztować 1195 dolarów (około 4400 zł) a w wersji tytanowej 1595 dolarów (około 5900 zł).

Telefon z holograficznym ekranem miał pojawić się już w pierwszym kwartale 2018 roku. Premiera jednak przeciągała się już dwukrotnie od tego czasu. Prawdopodobnie RED Hydrogen One pojawi się na rynku w sierpniu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)