Mysz, która naładuje się w 3 minuty: Genius DX-ECO

Mysz, która naładuje się w 3 minuty: Genius DX‑ECO

Mysz, która naładuje się w 3 minuty: Genius DX-ECO
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
25.11.2011 14:15

Genius DX-ECO to nowa, bezprzewodowa mysz optyczna, którą wyposażono w technologię śledzenia BlueEye. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż Genius DX-ECO nie potrzebuje baterii. Nie posiada także wbudowanego akumulatora.

Za zasilanie nowego modelu odpowiada tzw. złoty kondensator, który swoje właściwości powinien utrzymać przez co najmniej 10. tys. cykli. Ciekawostką jest to, że ładuje się on w niespełna 3 minuty. Ładowanie odbywa się za pośrednictwem przewodu mikro-USB i może wystarczyć na tydzień pracy (według deklaracji producenta).

Mysz wyposażono w technologię śledzenia BlueEye, dzięki czemu może ona pracować na niemal każdej powierzchni. Komunikacja z komputerem odbywa się w paśmie 2,4GHz, co w połączeniu z systemem przeciwdziałania interferencji pozwala na wydłużenie zasięgu roboczego aż do 1. metrów.

Genius DX-ECO wyposażono w 7 przycisków, w tym dwa niestandardowe: Flying Scroll, służący do szybkiego przeglądania dokumentów oraz regulację rozdzielczości sensora myszy w zakresie od 80. do 1600 DPI.

Mysz Genius DX-ECO będzie dostępna w pierwszym kwartale przyszłego roku. Posiada 24-miesięczną gwarancję producenta, a jej sugerowana cena detaliczna wyniesie *99,99 PLN *brutto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)