myPhone 5300 Forte - telefon w stylu Rambo

myPhone 5300 Forte - telefon w stylu Rambo

myPhone 5300 Forte - telefon w stylu Rambo
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
28.09.2011 11:55, aktualizacja: 28.09.2011 12:26

myPhone 5300 Forte - to najnowsze urządzenie polskiego producenta telefonów komórkowych. Jest to pierwszy telefon z serii myPhone Simple Life, spełniający normy szczelności obudowy w trudnych warunkach użytkowania.

  1. Forte jako telefon Simple Life, jest urządzeniem prostym i intuicyjnym w obsłudze, przyjaznym dla użytkownika. Duże klawisze i czytelny, kontrastowy ekran to podstawowe atrybuty telefonów z tej serii. Obudowa urządzenia spełnia wymagania normy IP56, co oznacza, że jest pyłoodporna i chroni elektronikę telefonu przed silnymi strumieniami wody.

Obudowa myPhone 530. Forte wykonana jest z wysokiej jakości tworzyw sztucznych o podwyższonej odporności. Została też bardzo precyzyjnie spasowana z użyciem gumowych uszczelek. Całość skręcona jest za pomocą 8 śrub typu TORX. Klapka baterii nakładana również na gumową uszczelkę, zamykana jest dwiema śrubami o małym skoku, które ciężko otworzyć bez pomocy narzędzi, czy choćby monety. Telefon występuje w dwóch wersjach kolorystycznych - żółto-czarnej i szaro-czarnej.

Telefon jest ciekawą propozycją dla osób wykonujących zawody, w których łatwo o uszkodzenie swojego telefonu. Mowa o rzeszy instalatorów, monterów i specjalistów z branży budowlanej, rolników, ogrodników i wielu, wielu innych. Osobną, ale jakże liczną grupą potencjalnych użytkowników są miłośnicy sportów ekstremalnych, zwłaszcza tych w zimowym wydaniu. W Forte klawisze są na tyle duże, że stosunkowo łatwo jest wybrać numer w rękawiczkach.

myPhone 530. Forte posiada najpotrzebniejsze funkcje, których spodziewamy się po telefonie. I tak oprócz intuicyjnej obsługi rozmów telefonicznych i wiadomości SMS, model ten posiada kilka najpraktyczniejszych dodatków takich jak organizer, kalkulator, alarm. Latarka i radio FM włączane są za pomocą dedykowanych przycisków. Jeden z klawiszy w dolnej części obudowy jest definiowalny - domyślnie uruchamia ustawienia alarmu, ale równie dobrze może włączać kalkulator czy listę spraw do załatwienia. Osoby mające nie najlepszy słuch z zadowoleniem odnotują kompatybilność telefonu z aparatami słuchowymi.

Telefon objęty jest długą, 36-miesięczną gwarancją producenta, w tym 2. miesiącami w procedurze door-to-door.

Oficjalna premiera i wprowadzenie telefonu do sprzedaży modelu myPhone 5300 FORTE nastąpi 6 października 2011 roku. Ceny nie podano.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (43)