MultiPOP i POPzona - taniej i jeszcze taniej za połączenia, SMS-y i MMS-y

MultiPOP i POPzona - taniej i jeszcze taniej za połączenia, SMS‑y i MMS‑y

MultiPOP i POPzona - taniej i jeszcze taniej za połączenia, SMS-y i MMS-y
04.03.2009 11:08

Użytkownicy najstarszej na rynku oferty na kartę Orange POP mogą skorzystać z dwóch nowych propozycji - pakietu MultiPOP i usługi POPzona. W MultiPOP-ie dostaną atrakcyjny pakiet, w którym, według własnych potrzeb, mogą korzystać z puli tanich minut, SMS-ów i MMS-ów. Włączając POPzonę rozmawiają ze wszystkimi w Orange POP płacąc tylko 10 groszy za minutę połączenia.

MultiPOP to pierwsze na polskim rynku rozwiązanie, dające w jednym pakiecie tańsze minuty na połączenia oraz SMS-y i MMS-y, których można używać zamiennie, według własnych potrzeb. Dzięki temu każdy użytkownik MultiPOP-a może w pełni korzystać z telefonu - bez konieczności wykupowania różnych pakietów na różne usługi.

Jednorazowe wykupienie pakietu MultiPOP kosztuje 6 zł. W cenie użytkownicy mają do wykorzystania przez 3. dni wymiennie:
30 minut na połączenia w Orange i na stacjonarne - minuta kosztuje 20 groszy,
600 SMS-ów w Orange - po 1 grosz,

  1. MMS-ów w Orange - po 5 groszy.

Włączając usługę POPzona użytkownik kontaktuje się ze wszystkimi w Orange POP po specjalnych, niskich stawkach:

10 groszy za minutę połączenia
1 grosz za SMS
1 grosz za MMS

Jednorazowe włączenie POPzony kosztuje 6 zł. Po włączeniu usługi użytkownik kontaktuje się z innymi osobami w Orange POP po obniżonych stawkach. Czas ważności usługi to 3. dni.

Dla wygody użytkowników POPzony, przed nawiązaniem połączenia usłyszą informację o cenie minuty połączenia. Pozwoli to im zorientować się czy łączą się z numerem w Orange POP i czy rozmowa będzie rozliczana według specjalnej stawki dla POPzony.

Aby skorzystać z nowych propozycji wystarczy wysłać SMS o treści PAKIET pod numer 391 dla MultiPOP-a lub SMS o treści POPZONA pod numer 707. Koszt SMS-a jest zgodny z cennikiem Orange POP. Usługi można także włączyć dzwoniąc pod bezpłatny numer *500 lub przez internet na www.orange.pl/online.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)