MP4 dla "Linuksiarzy"

09.05.2007 16:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Najnowsze wydanie znanego konwertera wideo dla systemu Linux Avi 2 iPOD 1.3 to całkowicie nowa szata graficzna i kilka nowych funkcji, które na pewno przydadzą się każdemu entuzjaście przenośnych odtwarzaczy MP4.

Avi 2 iPOD 1.3 to najprostsze, a zarazem najskuteczniejsze rozwiązanie dla posiadaczy odtwarzaczy MP4, takich jak iPod. Narzędzie pozwala na konwersję dowolnych plików wideo w formacie AVI do postaci MP4. Wykorzystywanymi kodekami są tu XviD i AAC. Zaskakująca funkcjonalność i bezproblemowa praca to główne zalety aplikacji. Użytkownik ma do wyboru próbkowanie obrazu i dźwięku, rozdzielczość oraz stosunek wymiarów filmu wyjściowego. Możliwe jest również wzmocnienie dźwięku. Producent przygotował też cztery gotowe schematy konwersji dla mniej zaawansowanych odbiorców.

Nowa wersja Avi 2 iPOD posiada całkowicie nowy interfejs graficzny i zestaw ikon. Dodano również przydatną opcję niskiego priorytetu zadania, dzięki czemu praca programu nie przeszkadza w korzystaniu z innych aplikacji. Zostały także wprowadzone ( wspomniane już ) schematy konwersji i opcja wzmocnienia dźwięku. Więcej informacji znajduje się na stronie projektu Avi 2 iPOD - http://www.kde-apps.org/content/show.php/avi+2+ipod+( mp4 )?content=56915.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także