Motorola Q 9h na polskim rynku

Motorola Q 9h na polskim rynku

17.09.2007 15:41, aktual.: 17.09.2007 15:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Motorola wprowadza na polski rynek pierwszy w swojej ofercie biznesowy telefon typu smartfon - Motorola Q 9h z klawiaturą QWERTY, pracujący na najnowszej wersji systemu Windows Mobile 6.0.

Motorola wprowadza na polski rynek pierwszy w swojej ofercie biznesowy telefon typu smartfon - Motorola Q 9h z klawiaturą QWERTY, pracujący na najnowszej wersji systemu Windows Mobile 6.0. W płaskiej i wytrzymałej obudowie zamknięto obecnie najszybszą technologię bezprzewodowej transmisji danych - HSDPA - dzięki której ściągnięcie nawet dużych maili z załącznikiem trwa kilkanaście sekund, a po zgraniu dodatkowych aplikacji można rozmawiać z całym światem przez Skype.

Motorola Q 9h może być wykorzystywany jako przenośny komputer. Użytkownik, dzięki aplikacjom pozwalającym na szybkie i proste założenie odpowiednich kont w telefonie, ma stały dostęp zarówno do poczty korporacyjnej, jak i prywatnej. Za pomocą dołączanego programu ActiveSync telefon może bezprzewodowo lub poprzez kabel USB na bieżąco synchronizować wybrane pliki, listę kontaktów, kalendarz i e-maile z osobistym komputerem.

Smartfon Motoroli MOTO Q 9h ma specjalnie wyprofilowaną klawiaturę typu QWERTY, która jest wygodna w użyciu i daję gwarancję skutecznego trafienia w odpowiedni klawisz. Na dużym, czytelnym wyświetlaczu można oglądać filmy, które - dzięki wykorzystanemu standardowi H.264 - wyświetlane są w pełnej rozdzielczości ekranu bez żadnej kompresji. Telefon wyposażono w technologię Bluetooth Stereo, która pozwala na słuchanie muzyki przez odpowiednie słuchawki stereofoniczne, np. ROKR S9, w najwyższej jakości.

Do przeglądania wszystkich standardowych stron internetowych można wykorzystać przeglądarkę Opera. Miłośnicy Internet Explorer mają wciąż możliwość korzystania z tego sposobu wyszukiwania, gdyż jest on dostępny jako druga opcja wyszukiwarki. Co więcej, w telefonie dostępny jest pakiet instalacyjnych ochrony antywirusowej (McAfee VirusScan).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)