Motorola Milestone 2 - szybszy procesor, większa klawiatura QWERTY

Motorola Milestone 2 - szybszy procesor, większa klawiatura QWERTY

Motorola Milestone 2 - szybszy procesor, większa klawiatura QWERTY
Źródło zdjęć: © Motorola
09.09.2010 16:00, aktualizacja: 09.09.2010 16:10

Motorola ogłosiła premierę nowego modelu telefonu Milestone 2. Działające w oparciu o platformę Android 2.2 urządzenie – w stosunku do pierwszej odsłodny - jest szybsze, posiada bardziej pojemną pamięć i mieści więcej wiadomości. Zainstalowana w telefonie przeglądarka obsługuje technologię Adobe Flash Player 10.1.

Milestone 2 wyposażony został w procesor 1GHz i większą klawiaturę QWERTY. Może posłużyć jako bezprzewodowy punkt dostępowy do sieci 3G, do którego można podłączyć aż do pięciu urządzeń komunikujących się za pomocą sieci Wi-Fi.

Obraz
© (fot. Motorola)

Milestone 2 posiada możliwość nagrywania i odtwarzania filmów wideo w jakości 720p. Adobe Flash Player 10.1 zapewnia mobilnym użytkownikom dobrą jakość obrazu podczas oglądania multimedialnych dodatków stron. Wszystkie pliki można udostępniać w urządzeniach zgodnych ze standardem DLNA. Dodatkowo w telefon wbudowano odtwarzacz muzyczny wyposażony w funkcje ułatwiające zarządzanie multimediami. Odtwarzacz przypisuje teksty i wykonawców do poszczególnych utworów oraz umożliwia ich wyszukiwanie, pobieranie i udostępnianie.

Użytkownicy mają do swojej dyspozycji 8 GB pamięci wewnętrznej i 8 GB kartę microSD, którą można wymienić na kartę o pojemności nawet do 3. GB.

Milestone 2 pozwala wygodnie korzystać z serwisów Google, min: Google Search, Google Maps, Gmail oraz YouTube.

Telefon dostępny jest w zestawie wraz ze słuchawkami oraz 8-gigabajtową kartą micro SD. Oprócz tego użytkownicy mogą pobrać darmowe, dedykowane zarządzaniu plikami muzycznymi, oprogramowanie Motorola Media Link.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)