Motorola Milestone 2 - szybszy procesor, większa klawiatura QWERTY

Motorola Milestone 2 - szybszy procesor, większa klawiatura QWERTY09.09.2010 16:00
Motorola Milestone 2 - szybszy procesor, większa klawiatura QWERTY
Źródło zdjęć: © Motorola

Motorola ogłosiła premierę nowego modelu telefonu Milestone 2. Działające w oparciu o platformę Android 2.2 urządzenie – w stosunku do pierwszej odsłodny - jest szybsze, posiada bardziej pojemną pamięć i mieści więcej wiadomości. Zainstalowana w telefonie przeglądarka obsługuje technologię Adobe Flash Player 10.1.

Milestone 2 wyposażony został w procesor 1GHz i większą klawiaturę QWERTY. Może posłużyć jako bezprzewodowy punkt dostępowy do sieci 3G, do którego można podłączyć aż do pięciu urządzeń komunikujących się za pomocą sieci Wi-Fi.

288760029774100627
© (fot. Motorola)

Milestone 2 posiada możliwość nagrywania i odtwarzania filmów wideo w jakości 720p. Adobe Flash Player 10.1 zapewnia mobilnym użytkownikom dobrą jakość obrazu podczas oglądania multimedialnych dodatków stron. Wszystkie pliki można udostępniać w urządzeniach zgodnych ze standardem DLNA. Dodatkowo w telefon wbudowano odtwarzacz muzyczny wyposażony w funkcje ułatwiające zarządzanie multimediami. Odtwarzacz przypisuje teksty i wykonawców do poszczególnych utworów oraz umożliwia ich wyszukiwanie, pobieranie i udostępnianie.

Użytkownicy mają do swojej dyspozycji 8 GB pamięci wewnętrznej i 8 GB kartę microSD, którą można wymienić na kartę o pojemności nawet do 3. GB.

Milestone 2 pozwala wygodnie korzystać z serwisów Google, min: Google Search, Google Maps, Gmail oraz YouTube.

Telefon dostępny jest w zestawie wraz ze słuchawkami oraz 8-gigabajtową kartą micro SD. Oprócz tego użytkownicy mogą pobrać darmowe, dedykowane zarządzaniu plikami muzycznymi, oprogramowanie Motorola Media Link.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)