Trwa ładowanie...
holderName

MON ogłasza nowy konkurs: "I Ty możesz służyć ojczyźnie". Kwota dotacji to 1,5 mln złotych

Ministerstwo Obrony Narodowej ogłasza nowy otwarty konkurs pod hasłem "I Ty możesz służyć ojczyźnie - szkolenia proobronne". - To szansa na dofinansowanie dla organizacji pozarządowych - czytamy na stronie resortu. Kwota dotacji wynosi 1,5 mln złotych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ministerstwo Obrony Narodowej ogłasza nowy konkurs
Ministerstwo Obrony Narodowej ogłasza nowy konkurs (Ministerstwo Obrony Narodowej)
holderName

Ministerstwo Obrony Narodowej informuje, że głównym celem otwartego konkursu pod hasłem "I Ty możesz służyć Ojczyźnie - szkolenia proobronne" jest zwiększenie umiejętności przydatnych w służbie wojskowej m.in. uczniów klas mundurowych, młodzieży zrzeszonej w organizacjach proobronnych, studentów - członków Legii Akademickiej, a także żołnierzy WOT.

Resort zaznacza, że podniesienie poziomu wyszkolenia proobronnego społeczeństwa jest bardzo ważne. Kwota dotacji na wszystkie zadania wynosi 1 500 000 złotych. - To szansa na dofinansowanie dla organizacji pozarządowych - informuje MON.

Jak czytamy na stronie ministerstwa, zadania konkursowe obejmują m.in.: organizację programów i przedsięwzięć o charakterze proobronnym, np. szkolenia, warsztaty, kursy strzeleckie, taktyczno-poligonowe, samoobrony i pierwszej pomocy. Dofinasowanie mogą otrzymać także zajęcia sportowo-obronne takie jak mistrzostwa, mityngi, spartakiady oraz obozy i zloty o charakterze sportowo-obronnym. - Zadania te będą realizowane od 14 listopada do 31 grudnia 2020 r. - informuje resort.

holderName

Zobacz też: Globalne ocieplenie kontra alkohol. Ulubione trunki zagrożone

Ministerstwo Obrony Narodowej podkreśla, że warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest złożenie wniosku o dofinansowanie do 9 października 2020 roku oraz spełnienie wszystkich wymogów zawartych w regulaminie. Jest on dostępny na oficjalnej stronie resortu.

Zobacz także: Polscy żołnierze pojadą do Turcji w ramach misji NATO. Prezydent podpisał postanowienie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName
Więcej tematów