MKS obniża ceny programu antywirusowego

MKS obniża ceny programu antywirusowego

MKS obniża ceny programu antywirusowego
21.01.2010 14:20, aktualizacja: 21.01.2010 14:36

Wraz z Nowym Rokiem, firma MKS przygotowała specjalną obniżkę cen na poszczególne wersje programu mks_vir. Do cennika wprowadzono wiele zmian, dzięki czemu produkty MKS są dostępne dla Klientów nie tylko w korzystniejszej cenie, ale również w wygodniejszej konfiguracji

Dla wygody Klientów indywidualnych dodano opcję zakupu licencji na 2 stanowiska, a także znacznie obniżono cenę programu w wersji na jedno. Ponadto wszyscy, którzy przedłużają posiadaną już licencję mogą skorzystać z atrakcyjniejszych cen, dzięki obniżeniu ceny bazowej. Nowy cennik obowiązuje od początku stycznia i dotyczy zarówno produktów dedykowanych osobom prywatnym, jak i firmom oraz korporacjom.

Obecnie licencja dla nowego użytkownika, w wersji domowej na jedno stanowisko kosztuje tylko 9. złotych brutto, a dla przedłużających użytkowników 76 złotych brutto. W przypadku licencji w wersji firmowej, jest ona dostępna dla nowych użytkowników już od 112 złotych, a dla kontynuujących za jedynie 92 złote.

Dodatkowo, eksperci MKS kończą właśnie testy nowego buildu mks_vir 9.0, w którym dodatkowo udoskonalona zostanie kompatybilność oraz stabilność programu podczas pracy z najnowszą wersją systemu operacyjnego firmy Microsoft - Windows 7.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)