Mistrzostwa Świata w tworzeniu WWW - Polacy w finale!

Mistrzostwa Świata w tworzeniu WWW - Polacy w finale!

Mistrzostwa Świata w tworzeniu WWW - Polacy w finale!
Źródło zdjęć: © WP.PL
10.04.2008 12:14, aktualizacja: 15.04.2011 09:26

Drużyna WebKillers, składająca się ze studentów Politechniki Poznańskiej i Wyższej Szkoły Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu, wygrała w Polsce preeliminacje międzynarodowego konkursu projektowania stron internetowych i jedzie w kwietniu br. na finały światowe do Limoges (Francja).

W preeliminacjach udział brały drużyny z całego świata, a komisja, składająca się z wybitnych specjalistów webmasteringu, wybrała najlepsze zespoły. Jednym, spośród 40 zakwalifikowanych do finału zespołów jest właśnie zespół WbKillers. Redakcja TECH.wp.pl wspiera naszą reprezentację podczas tego prestiżowego wydarzenia.

Obraz
© Drużyna WebKillers: Od lewej, od góry: Mateusz Turzyński, Andrzej Grupiński, Michał Morzyński, Mateusz Szultka

Poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko i dlatego do finału dostać się mogły tylko najlepsze ekipy. Michał Morzyński (Poznań/Chojnice), Mateusz Turzyński (Charzykowy), Andrzej Grupiński (Poznań/Wronki), Mateusz Szultka (Brusy) będą reprezentować nasz kraj na tym prestiżowym konkursie jako jedyna drużyna, która zakwalifikowała się z Polski. Pozostałe zespoły pochodzą z Australii, Beligii, Brazylii, Kanady, USA, Francji, Hong-Kongu, Indii, Japonii, Rumunii, Rosji, Szwecji oraz Tunezji.

Finały odbędą się w dniach 17-1. kwietnia w e-Design Excellence Pole we Francji (światowym centrum webdesignu).

Webdesign International Festiwal to konkurs ogłoszony przez francuskie Stworzyszenie Webdesignerów, który przyświeca idei tworzeniu serwisów WWW, ich projektowaniu i implementacji oprogramowania.

Wirtualna Polska trzyma kciuki za naszych!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)