Minibarek w chłodziarko-zamrażarce KA90GAI20 od Siemensa

Minibarek w chłodziarko-zamrażarce KA90GAI20 od Siemensa
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

26.05.2015 12:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Lato tuż tuż. Większość z nas nie wyobraża sobie upalnego lata bez schłodzonych napojów. A jeśli w lodówce brakuje miejsca i w zamrażarce już nic więcej się nie zmieści? Marka Siemens znalazła na to rozwiązanie.

Umieszczony w drzwiach po prawej stronie, ułatwia dostęp do napojów i innych podręcznych produktów bez otwierania drzwi chłodziarki i utraty zimna. A gdyby tego było mało, napoje możemy schłodzić dodatkowo kostkami lodu lub lodem kruszonym (kostkarka), mamy również dostęp do świeżej, zimnej wody z wbudowanego dystrybutora, w jaki jest wyposażona nowa chłodziarko-zamrażarka Siemens.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

_ Chłodziarko-zamrażarka Side-by-Side _ o pojemności 52. litrów, należy do klasy energetycznej A+. Wyposażona została również w innowacyjne technologie. Jedną z nich jest freshProtectBox, czyli specjalna strefa chłodzenia, w której można dowolnie ustawić temperaturę w zakresie od 0 st. C do 4 st. C, niezależnie od temperatury chłodzenia w chłodziarce. Dzięki temu tworzymy najlepsze warunki do przechowywania różnorodnej żywności. Kolejną technologią, którą szybko docenimy, jest noFrost. Automatyczna technika chłodzenia powietrzem eliminuje konieczność rozmrażania urządzenia. W efekcie zamrażarka jest wolna od lodu i szronu, a produkty przechowywane są w nienaruszonym stanie, zachowując dzięki temu wszystkie walory smakowe i zapachowe. Bezszronową technologię noFrost uzupełnia funkcja supermrożenia. Nie dopuszcza ona do ocieplenia wnętrza zamrażarki po włożeniu do niej świeżej żywności, przez co produkty zamrażane są szybciej i bez straty energii. Na drzwiach nowej chłodziarko-zamrażarki znajdziemy również
kalendarz zamrażania produktów, który podpowie nam, jaki jest optymalny czas przechowywania aż 12-tu rodzajów mrożonek.
Wykonana ze stali szlachetnej chłodziarko-zamrażarka pokryta jest powłoką antifingerPrint, zapobiegającą powstawaniu odcisków palców na jej drzwiach. Dodatkowym elementem wy-kończenia chłodziarki, ułatwiającym obsługę, jest cyfrowy wyświetlacz.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)