Miniaturowa kamera do szpiegowania zwierząt

Miniaturowa kamera do szpiegowania zwierząt29.05.2010 15:19
Miniaturowa kamera do szpiegowania zwierząt
Źródło zdjęć: © high-tech.portail.free.fr

Na rynku pojawił się ciekawy gadżet, który pozwala uwieczniać na filmie życie naszego domowego pupila. Jak zapewnia producent, Eyenimal jest pierwszym tego typu urządzeniem na rynku...

Na rynku pojawił się ciekawy gadżet, który pozwala uwieczniać na filmie życie naszego domowego pupila. Jak zapewnia producent, Eyenimal jest pierwszym tego typu urządzeniem na rynku.

Eyenimal umożliwia zapoznanie się z życiem naszego zwierzaka. Jest to miniaturowa, cyfrowa kamera wideo do zawieszenia na szyi naszego psa lub kota. Została wyposażona w sensor CMOS z automatyczną regulacją ostrości i dostosowaniem parametrów do warunków oświetlenia, wbudowany mikrofon, 8 GB wewnętrznej pamięci Flash oraz litowo- jonowy akumulator o pojemności 50. mA, który zapewnia około 150 minut ciągłej pracy. Całość waży zaledwie 35 g, więc nie powinna zbytnio przeszkadzać naszemu pupilowi. Producent zapewnia, że kamera przystosowana jest do pracy w warunkach wilgotnych.

Kamera pozwala nagrywać filmy w rozdzielczości 640 x 480 pikseli, z prędkością 29 klatek na sekundę. Dodatkowo oferuje możliwość wykonywał sekwencje zdjęć. Zgromadzone materiały można zgrać do komputera za pomocą kabla USB – urządzenie współpracuje z systemami Microsoft Windows 2000/XP/Vista, Mac OS oraz Linux. Cena: 99 euro.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)