facebook
10-06-2017 (14:40)

Miliony osób mogą w nowy sposób okazywać dumę na Facebooku

Facebook właśnie dodał nową, kolorową ikonkę reakcji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Miliony osób mogą w nowy sposób okazywać dumę na Facebooku
(buzzfeed, Fot: buzzfeed.com)

Normalnie na Facebooku mamy sześć znaczków określających naszą reakcję na posty: “Lubię to”, “Super”, “Ha ha”, “Wow”, “Przykro mi” oraz “Wrr”. Teraz dołączył do nich nowy: "Pride", czyli "Duma", który jest już dostępny dla mieszkańców USA. Znaczek nawiązuje do "LGBT Pride Month" w czerwcu, czyli miesiąca w którym społeczność LGBT świętuje. Zresztą, kolorowa tęcza powinna być dla większości jasnym sygnałem do czego nowy znaczek się odnosi.

Facebook.com
Podziel się

Nowa oznaka reakcji na Facebooku ma być dostępna do końca miesiąca, jednak póki co została aktywowana tylko niektórym mieszkańcom USA. Nie wiadomo, czy będzie dostępna w Polsce i, jeśli tak. to kiedy.

Facebook.com
Podziel się

Facebook wprowadził reakcje w swoim serwisie społecznościowym w lutym 2016 roku. Od niedawna dostępne są także dedykowane reakcje, które są powiązane z różnymi świętami czy wydarzeniami. Ostatnio pisaliśmy o wprowadzeniu symbolu kwiatka, który był dostępny w Dniu Matki. W ten sposób użytkownicy mogą wyrażać swoje emocje na temat opinii i statusów innych osób. Wprowadzenie reakcji "Pride" to wyraźny ukłon Facebooka w stronę społeczności LGBT oraz wszystkich osób z nimi się utożsamiającymi.

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.