Milionerzy. Czym jest paruzja? Pytanie za 75 tys. sprawiło graczowi ogromny kłopot

Milionerzy. Czym jest paruzja? Pytanie za 75 tys. sprawiło graczowi ogromny kłopot
Źródło zdjęć: © YouTube.com

29.07.2020 08:21

Wtorkowy odcinek programu "Milionerzy" jak zwykle obfitował w duże emocje i ciekawe pytania. Jedno z nich, warte 75 tys. złotych, sprawiło sporo trudności panu Nikodemowi. "Paruzja to...?" - Zobacz odpowiedź i sprawdź, czy uczestnik wybrał poprawną opcję.

Kolejny odcinek programu "Milionerzy" jak zwykle obfitował w ogromne emocje. Wszystko za sprawą rozgrywki, w której główną rolę odegrał pan Nikodem. Uczestnik imponował sporą wiedzą i podejmowaniem odważnych decyzji. Kiedy wydawało się, że gracz może przynajmniej zbliżyć się do głównej wygranej, pojawiły się schody w postaci pytania za 75 tysięcy złotych. Brzmiało ono następująco: Paruzja to...?

Oto cztery możliwe odpowiedzi:

A: odzysk metali ze złomu.
B: wielokrotnie użycie jednorazówek
C: ponowne przyjście Chrystusa
D: zastosowanie pary wodnej

Uczestnik nie znał odpowiedzi, dlatego postanowił skorzystać z ostatniego koła ratunkowego, którym było pytanie do publiczności. Widzowie zgromadzeni w studio odpowiadali następująco: 41 proc. osób zaznaczyło odpowiedź D, 25 proc. - odpowiedź C, 20 proc. - wariant A oraz 14 proc. - wariant B.

Gracz postanowił zaufać większości i zaznaczył odpowiedź D - zastosowanie pary wodnej. Niestety, tym razem nie podjął dobrej decyzji. Według Nowego Testamentu, paruzja to zapowiadany przez proroków powrót Chrystusa na świat. Prawidłową odpowiedzią na to pytanie jest więc C.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)