Microsoft z nową wersją konsoli - na półkach pojawi się wersja "odnowiona"

Strona głównaMicrosoft z nową wersją konsoli - na półkach pojawi się wersja "odnowiona"
25.05.2016 15:15
Microsoft z nową wersją konsoli - na półkach pojawi się wersja "odnowiona"
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Microsoft oficjalnie wprowadził do sprzedaży zestawy z fabrycznie odnowioną konsolą Xbox One. Są one oczywiście w pełni sprawne i posiadają pełną gwarancję, jednak przeszły proces "odnowienia", a raczej naprawy zamontowanych w nich podzespołów elektronicznych.

Konsole nie są idealne pod względem wyglądu obudowy. Mogą się na nich znajdować ślady użytkowania w postaci rys czy innych drobnych uszkodzeń, jednak nie mają one wpływu na działanie całego urządzenia. Na szczęście producent wyraźnie oznacza tego typu produkt, dlatego warto przyjrzeć się opakowaniu. Jeśli sprzedawana konsola była naprawiana (odnawiana) to w górnej części pudełka będzie znajdował się angielski napis "Refurbished".

Skąd ten ruch? Tego typu zestawy są nieco tańsze, a producent może ponownie sprzedać urządzenia, które w wyniku awarii lub zwrotu do sklepu, trafiły ponownie do niego. Czy trzeba się obawiać awaryjności i problemów? Zdecydowanie nie. Microsoft udziela na tego typu konsole pełnej, dwuletniej gwarancji i ewentualne usterki będą usuwane w tym czasie bezpłatnie, dokładnie tak, jak byśmy kupili fabrycznie nowe urządzenie. Jeśli zatem nie przeszkadza ci nieco porysowana obudowa, to w ten sposób możesz oszczędzić trochę pieniędzy.

Odnowione konsole wyposażone są w dysk o pojemności 50. GB i sprzedawane wraz z grami. Wśród nich znajdziemy takie tytuły jak Minercraft, FIFA 16, Call of Duty: Ghosts, Far Cry 4, Watch Dogs i Rayman Legends. W wersji z sensorem Kinect dostępne są gry Kinect Sports Rivals, Dance Central Spotlight i Zoo Tycoon.

*Ceny: *wersja bez sensora Kinect –. około 1499 zł. Wersja z sensorem – około 1899 zł.

W skład zestawów Refurbished wchodzą:

• odnowiona konsola Xbox One z dyskiem twardym 500GB
• sensor Kinect (w zależności od wersji)
• kontroler bezprzewodowy
• kabel HDMI
• zasilacz sieciowy
• 14-dniowy abonament próbny Xbox Live Gold
•. 3-miesięczny abonament Xbox Live Gold

jb

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)