Microsoft wprowadza kolejne myszki z technologią BlueTrack

Microsoft wprowadza kolejne myszki z technologią BlueTrack

Microsoft wprowadza kolejne myszki z technologią BlueTrack
Źródło zdjęć: © Microsoft
30.06.2010 12:10

Microsoft wprowadził na polski rynek nowe urządzenia wskazujące z technologią BlueTrack - Wireless Mouse 2000 oraz Comfort Mouse 4500.

Wireless Mouse 2000 to pełnowymiarowa bezprzewodowa mysz mająca trzy przyciski. Symetryczna budowa Wireless Mouse 200. sprawia, że jest ona odpowiednia zarówno dla osób prawo- i leworęcznych. Kółko Tilt Wheel umożliwiające przewijanie z dowolną prędkością w czterech kierunkach, zapewnia komfortową nawigację w przeglądarkach czy arkuszach kalkulacyjnych. Gryzoń łączy się z komputerem dzięki odbiornikowi pracującemu na częstotliwości 2,4 GHz, a dzięki technologii BlueTrack zapewnia wygodna pracę praktycznie na każdej powierzchni, oprócz szkła. Myszka zasilana jest dwiema bateriami AA dołączonymi do zestawu. WM2000 współpracuje z systemami operacyjnymi Microsoft oraz Mac OS X.

Obraz
© Comfort Mouse 450. (fot. Microsoft)

Comfort Mouse 4500 to pełnowymiarowa przewodowa mysz przeznaczona do współpracy z komputerami stacjonarnymi. Podobnie jak jej bezprzewodowy odpowiednik, Comfort Mouse 450. jest przeznaczona dla osób posługujących się zarówno prawą jak i lewą ręką. Kauczukowe boczne powierzchnie zapewniają komfort pracy. Zastosowanie technologii śledzenia BlueTrack zapewnia dokładną pracę niemal w każdych warunkach. CM4500 jest wyposażona w pięć programowalnych przycisków oraz w kółko Tilt Wheel. Mysz współpracuje z systemami operacyjnymi Microsoft Windows oraz Mac OS X.

Nowe myszki Microsoft dostępne są w Polsce od połowy czerwca i objęte są 3-letnią gwarancją. Szacunkowe ceny detaliczne wynoszą 99 złotych za Wireless Mouse 2000 i 79 złotych za Comfort Mouse 4500.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)