Microsoft szlifuje SkyDrive'a

Microsoft szlifuje SkyDrive'a

Microsoft szlifuje SkyDrive'a
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
15.07.2013 15:30, aktualizacja: 15.07.2013 15:48

Według informacji zdobytych przez witrynę LiveSide.net, Microsoft uruchomi wkrótce na swoim e-dysku kilka nowych narzędzi znacznie zwiększających wygodę korzystania z niego.

Pierwszą nowością mają być dodatkowe możliwości udostępniania plików osobom trzecim. Do tej pory można było udostępniać pojedyncze pliki lub całe foldery. Teraz dojdzie możliwość udostępniania list plików. A czym są te listy? A co jeżeli chcesz udostępnić przeróżne pliki za jednym razem, ale owe pliki znajdują się w przeróżnych, niezwiązanych ze sobą folderach? Wystarczy je dodać do listy, a następnie ową listę udostępnić.

Kolejną nowością mają być montowane foldery. Dotychczas SkyDrive potrafił synchronizować dane, które znajdują się wyłącznie na naszym koncie. Foldery nam udostępnione przez inne osoby nie mogły być automatycznie pobierane, by być dostępnymi, nawet w razie braku łączności z internetem. Wkrótce owe foldery będzie można „zamontować”. na naszym koncie, przez co również będą się synchronizowały z pamięcią lokalną.

Trzecią i ostatnią opisaną nowością to możliwość zarządzania z poziomu SkyDrive’a zsynchronizowanymi ustawieniami Windows i Windows Phone i zainstalowanymi na nim aplikacjami. Nie wiemy jednak na czym ma to konkretnie polegać.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Nokia Lumia 1020: ile naprawdę wart jest jej aparat?"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)