Microsoft - porozumienie z Onkyo

Microsoft - porozumienie z Onkyo

Microsoft - porozumienie z Onkyo
Źródło zdjęć: © Onkyo
25.03.2008 15:00, aktualizacja: 25.03.2008 15:25

Firmy Microsoft i Onkyo zawarły porozumienie licencyjne, którego celem jest wymiana doświadczeń w zakresie elektroniki użytkowej. Dokładnych warunków umowy nie podano.

Na razie wiadomo tylko, że porozumienie dotyczy licencji zarówno na sprzęt, jak i oprogramowanie. Zawarcie umowy licencyjnej pozwoli obu firmom na łatwe wykorzystywanie doświadczeń partnera w zakresie elektroniki użytkowej i domowej rozrywki.

Z deklaracji przedstawicieli Onkyo i Microsoftu wynika, że dzięki współpracy firmom będzie łatwiej zapewnić wygodną integrację swoich rozwiązań - chodzi tu m.in. współpracę produkowanego przez Onkyo sprzętu audio-wideo z komputerami pracującymi pod kontrolą oprogramowania Microsoftu.

W ramach porozumienia Onkyo przystąpi do programu Microsoft Windows Rally - projektu giganta z Redmond, którego celem jest zapewnienie partnerom firmy łatwego dostępu do licencjonowanych technologii oraz wsparcia technicznego podczas tworzenia rozwiązań z zakresu współpracy elektroniki użytkowej z komputerami PC.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)