Microsoft porównuje wyszukiwarki do... kochanek

Microsoft porównuje wyszukiwarki do... kochanek

Microsoft porównuje wyszukiwarki do... kochanek
Źródło zdjęć: © chip.pl
06.02.2013 09:26

Twórcy Binga znowu próbują nas przekonać do porzucenia wyszukiwarki Google. Tym razem wykorzystują do tego atmosferę walentynkową.

Według badania przeprowadzonego przez firmę Microsoft na 101. osobach, w wieku od 18 do 34 lat, najistotniejszą cechą idealnego partnera jest jego uczciwość. Aż 85 procent wskazało, że w związku najważniejsze jest zaufanie, znacznie ważniejsze niż umiejętności „łóżkowe”, poczucie humoru czy majętność.

Oczywiście wyniki badań zostały wykorzystane, by porównać Google’a do złej kochanki. Microsoft sugeruje, by z nią „zerwać”, z uwagi na sponsorowane wyniki w wyszukiwarce, pozycjonujące wyżej produkty reklamodawców, oraz również z uwagi na to, że dzięki integracji z Facebookiem, „kochanka”. Bing lubi twoich przyjaciół.

Niestety, w naszym kraju randka z Bingiem nie jest możliwa. Wyszukiwarka ta wciąż nie jest oficjalnie dostępna w Polsce. Oferuje tylko polski interfejs, ale w trybie „międzynarodowym”, niedopasowanym do polskiego rynku i okrojonym z większości funkcji.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Otwarta wojna z "filesharingiem". Kto wygra?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)