Microsoft planuje dalszą reorganizację działu rozrywki i urządzeń

Microsoft planuje dalszą reorganizację działu rozrywki i urządzeń

Microsoft planuje dalszą reorganizację działu rozrywki i urządzeń
Źródło zdjęć: © Microsoft
26.05.2010 15:57

Microsoft przypuszczalnie jeszcze w tym tygodniu poda szczegóły na temat dalszych zmian w strukturze organizacyjnej firmy. Informuje o tym "The Wall Street Journal", powołując się na wtajemniczone osoby z kręgów koncernu.

Microsoft przypuszczalnie jeszcze w tym tygodniu poda szczegóły na temat dalszych zmian w strukturze organizacyjnej firmyfirmy. Informuje o tym "The Wall Street Journal", powołując się na wtajemniczone osoby z kręgów koncernu.

Chodzi o pion Entertainment & Devices Division, który odpowiada za gry wideo, telefony przenośne i inne urządzenia. Ponoć gazeta dowiedziała się, że Jim Allard przestanie pełnić funkcje Chief Experience Officer i głównego technologa (CTO) tego działu. Allard nadzorował prace nad tabletem o nazwie kodowej Courier. Niedawno jednak Microsoft wstrzymał ten projekt.

h Zmiany organizacyjne mają sięgnąć dalej i objąć również inne struktury pionu Entertainment & Devices Division. Szczegóły poznamy jeszcze w tym tygodniu – pisze WSJ. Już na początku roku Microsoft dokonał częściowej reorganizacji tego działu. Zespół TV, Video and Media podzielono wówczas na kilka części.

wydanie internetowe www.heise-online.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)