Miasto Muzyki już jest w iPhonie

Miasto Muzyki już jest w iPhonie

23.02.2009 16:31, aktual.: 24.02.2009 09:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

iPhone coraz bardziej zadomawia się w Polsce. Coraz więcej
firm dostrzega potencjał jaki kryje się w tym urządzeniu, zarówno jeśli
chodzi o możliwości sprzętu jak i kreowanie wizerunku. Bo iPhone to nie
tylko sprzęt, to element stylu życia

Muzyka i iPhone są związane ze sobą w sposób naturalny, bardzo upraszczając sprawę iPhone to iPod z telefonem i dostępem do interntu. Nic więc dziwnego, że temat aplikacji dla iPhona zaatakowało radio. A w zasadzie radia. Aplikacja Miasto Muzyki powstała specjalnie dla internetowej platformy radiowej miastomuzyki.pl

Obraz
© fragment listy dostępnych stacji

Miasto Muzyki skupia ponad 50 tematycznych stacji radiowych należących do grupy RMF, darmowa aplikacja Miasta Muzyki umożliwia słuchanie wszystkich z nich poprzez Internet. Twórcy oprogramowania świadomie zrezygnowali z połączeń GSM, aplikacja działa jedynie z WiFi.

Program ma spójny i przyjemny dla oka interface. Z listy wybieramy stację i po prostu słuchamy muzyki. Podobnie jak w amerykańskiej aplikacji iHeart radio, widzimy logotyp stacji, informacje o artyście, tytule i płycie z której pochodzi. Jest też okładka płyty oraz prezentowany jest „playlista” pokazująca dwa utwory które już były i dwa które dopiero będą grane.

Obraz
© Stacja RMF Classic Rock

Coś mi mówi, że ten program na dłużej zagości w moim telefonie. Szczególnie, że oferta muzyki jaką prezentuje Miasto Muzyki jest bardzo szeroka. Od Muzyki klasycznej z RMF Classic, przez hity lat 50, 60, 70, 80, 90 i RMF Piosenka Literacka po RMF Ziom. Bez większego problemu każdy znajdzie stację z muzyka dla siebie.

[k-o]

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)