Mężczyzno! Masturbując się, naładujesz smartfona. I to nie żart.

Mężczyzno! Masturbując się, naładujesz smartfona. I to nie żart.

Mężczyzno! Masturbując się, naładujesz smartfona. I to nie żart.
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
27.02.2015 12:56, aktualizacja: 27.02.2015 15:28

Masturbacja sposobem na naładowanie smartfona. Tak, poważnie. Pornhub znalazł rozwiązanie na połączenie... przyjemnego z pożytecznym.

Wankband to opaska na rękę, która potrafi przetworzyć rytmiczne, szybkie, regularne ruchy w energię elektryczną. Ta jest przechowywana we wbudowanym akumulatorze o nieujawnionej pojemności. Niestety, nie wiemy jak długo będziemy musieli "ruszać" ręką, by naładować ów akumulator do pełna. Twórcy Pornhuba zapewniają, że oferują do tego wiele inspirujących materiałów, aby ta czynność nam się prędko nie znudziła.

Pomysł jest tak samo ciekawy, jak kontrowersyjny. O ile "ładowarka nowej generacji" Pornhuba może zniesmaczyć pewne grono odbiorców, o tyle mnie to po prostu śmieszy. Jestem nawet pewien, że znalazłoby się wielu mężczyzn, którzy nagle przestaliby narzekać na słabe baterie w smartfonach. Co więcej - pewnie nie musieliby w ogóle sięgać po standardową ładowarkę przewodową. Pozwolę sobie nawet przytoczyć potencjalną rozmowę z żoną:

_ - Kochanie, nie mogę znaleźć ładowarki. Nie wiesz, gdzie jest? - Nie wiem, od miesiąca nie używam. _

W filmie produktowym możemy usłyszeć, że mężczyźni mogą kochać naszą planetę poprzez "miłość do samych siebie". Urządzenie na razie istnieje wyłącznie w fazie prototypu, można się zapisać na jego beta-testy za pośrednictwem witryny Pornhub. Na razie musimy zadowolić się prezentowaną poniżej reklamą i - aby nie wchodzić w dalsze szczegóły - powinna ona w zupełności wystarczyć zainteresowanym. I tak, możesz ją bezpiecznie obejrzeć w pracy lub w domu przy żonie.

_ Chip / WP _

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)