Menu Start powróci w Windows 8.2

Menu Start powróci w Windows 8.2

Menu Start powróci w Windows 8.2
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
10.12.2013 11:30

Microsoft w pocie czoła przygotowuje kolejną aktualizację dla swojego systemu operacyjnego Windows. Słowem kluczem znów jest "Start".

Pamiętamy doskonale, jaki protest użytkowników wywołał całkowity brak przycisku i menu Start w systemie operacyjnym Windows 8. Pod naporem krytyki Microsoft przywrócił ów przycisk w Windows 8.1, ale nie w takim zakresie, w jakim byśmy się tego spodziewali. To jeden z wielu czynników, ale bardzo istotny, które wpływają na bardzo słabą popularność nowego systemu wśród użytkowników.

Microsoftowi marzy się, by popularność nowego systemu, który właśnie przygotowuje, była znacznie większa, niż wersji 8.1. dlatego (miejmy nadzieję) bardziej wsłucha się w opinie użytkowników, którzy wcale nie mają ochoty aktualizować swoich siódemek.

Ostatnie, nieoficjalne wieści z obozu z Redmond wskazują na to, że aktualizacja o nazwie kodowej "Threshold" przyniesie menu Start, o pełnej funkcjonalności, jaką znamy z Windows 7.

Kolejną nową funkcją ma być możliwość uruchamiania aplikacji Modern z poziomu pulpitu. Efekt ten można już teraz uzyskać, ale wyłącznie za pomocą aplikacji firm trzecich (jak ModernMix).

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Bitcoin szybuje w dół"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (364)