Madagaskar. Alana Cutland odnaleziona - policja bada tajemnicę śmierci w samolocie

Madagaskar. Alana Cutland odnaleziona - policja bada tajemnicę śmierci w samolocie11.08.2019 17:10
Madagaskar. Alana Cutland odnaleziona - policja bada tajemnicę śmierci w samolocie
Źródło zdjęć: © bbc

19-letnia Alana Cutland, tuż po starcie samolotu lecącego z Madagaskaru, wyskoczyła z maszyny. Dopiero po kilkunastu dniach udało się znaleźć jej ciało. Policja ma pierwsze wnioski.

25 lipca śmierć poniosła Alana Cutland, młoda studentka, która wypadła z samolotu. Jak relacjonują świadkowie, tuż po starcie dziewczyna wstała i wyskoczyła z lecącej maszyny. Dramat rodziny nie miał końca, ponieważ ciała nastolatki nie można było znaleźć przez długi czas.

Jej ciało zostało znalezione dopiero kilka dni temu, 6 sierpnia nieopodal jednej z małych wsi na Madagaskarze. Policja wcześniej powiedziała, że pani Cutland zginęła po otwarciu drzwi samolotu, ale powód, dla którego to zrobiła, pozostaje niejasny.

Zobacz też: Stewardesa miała naprawdę dość. Oto co zrobiła

Ciało studentki zostało w czwartek przewiezione do szpitala państwowego w celu przeprowadzenia sekcji zwłok. BBC informuje, że kobieta przed śmiercią nie była w dobrej formie psychicznej - była sfrustrowana i rozczarowana swoim projektem.

Chociaż śmierć kobiety wygląda na samobójstwo, to policja nie wyklucza również innych możliwości. Więcej informacji powinna wyjaśnić sekcja zwłok.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)