Loewe One - nowy telewizor w zaskakującej cenie

Loewe One - nowy telewizor w zaskakującej cenie16.06.2016 10:23
Loewe One - nowy telewizor w zaskakującej cenie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Loewe, legendarny niemiecki producent systemów domowej rozrywki, pokazał nowy telewizor. Najbardziej zaskakująca jest w nim cena. Jeszcze do niedawna, za urządzenie tej marki trzeba było zapłacić około 40 tys. złotych. Teraz wystarczy zaledwie 4000 zł.

Loewe One to aktualnie telewizor z niższego segmentu cenowego, szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę poprzednie modele tego producenta. Nie zrezygnowano jednak ze znanej i rozpoznawalnej stylistyki. Tak jak w modelach klasy premium, tak i w Loewe One zamontowano całkiem mocny system audio. Po raz pierwszy Loewe zaprojektowało bezramkowy ekran z niewidocznym systemem audio (2x2. watów) skierowanym do tyłu i tworzącym trójwymiarowy dźwięk stereo.

288764350293096595
© (fot. Materiały prasowe)

Loewe One daje dostęp do tysięcy filmów i seriali dzięki zintegrowanej aplikacji Amazon Video. Miłośnikom muzyki posłuży aplikacja Tidal, dająca dostęp do ponad 4. milionów utworów. Dodatkowo można przesyłać ulubione piosenki ze smartfona na telewizor.

Podwójny tuner telewizyjny daje możliwość równoczesnego nagrywania i oglądania telewizji oraz błyskawicznego przełączania pilotem dzięki funkcji Instant Channel Zapping. Telewizor można zamontować na wiele różnych sposobów –. na ścianie, podstawie podłogowej lub meblowej.

Loewe One będzie dostępny w wersji 4. i 55 cali w cenach od 4490 zł.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)