Lider odzyskiwania danych pomoże użytkownikom Apple

Lider odzyskiwania danych pomoże użytkownikom Apple

23.09.2009 14:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po raz pierwszy w Polsce użytkownicy popularnych iPhone’ów, iPod’ów oraz komputerów Mac nie muszą martwić się o utratę danych ze swoich urządzeń. Umowa zawarta przez firmę iSource, jedynego autoryzowanego dystrybutora produktów Apple w kraju oraz polski oddział Kroll Ontrack, światowego lidera odzyskiwania danych, pozwoli odzyskać fanom produktów z jabłkiem w logo najcenniejsze dane z ich urządzeń bez utraty gwarancji

Podstawową korzyścią dla użytkowników produktów firmy Apple będzie możliwość szybkiego odzyskania danych, które utracili wskutek przypadkowego skasowania plików bądź zniszczenia sprzętu. Umowa, na mocy której firma iSource została partnerem Kroll Ontrack zawarta została we wrześniu 200. roku.

Użytkownicy, którzy stracili dane ze swych nośników będą mogli przekazywać je do punktów serwisowych iSource. Następnie trafią one do katowickiego laboratorium odzyskiwania danych Kroll Ontrack, które jest najbardziej zaawansowaną technologicznie komórką tego typu na terenie Europy Środkowo - Wschodniej.

- _ Podpisanie umowy o współpracy z firmą iSource to przede wszystkim korzyści dla tych fanów marki Apple, którzy pragną, by ich najważniejsze dane zostały odzyskane szybko, w sposób profesjonalny i bez utraty gwarancji. Dotyczy to zarówno użytkowników prywatnych, jak i firm, które coraz częściej decydują się na korzystanie z komputerów Mac. Co ważne, w przypadku podjęcia decyzji o odzyskaniu danych, ekspertyza nośnika wykonana przez naszych specjalistów będzie bezpłatna _ - mówi Marek Suczyk, dyrektor zarządzający polskiego oddziału Kroll Ontrack.
- _ Cieszymy się ze współpracy z Kroll Ontrack, ponieważ dzięki 20-letniemu doświadczeniu, zdobył on pozycję niekwestionowanego lidera branży odzyskiwania danych i analizy dowodów elektronicznych. Dzięki partnerstwu, iSource rozwinie swoją ofertę serwisową bazując na rozległej wiedzy, narzędziach oraz najnowszych dostępnych technologiach _ - mówi janusz Borodziński, Dyrektor ds. Techniki w firmie iSource.

Podpisana przez firmy umowa pozwoli ponadto na zakup programów Kroll Ontrack przeznaczonych m.in. do odzyskiwania danych utraconych przy kasowaniu danych, formatowaniu lub awarii systemu (program EasyRecovery) bezpośrednio w punktach serwisowych iSource.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)