LG Swift L9 - nowy smartfon wkrótce w Polsce

LG Swift L9 - nowy smartfon wkrótce w Polsce
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

13.09.2012 11:16, aktual.: 13.11.2012 16:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

LG Swift L9 to najnowszy smartfon z serii L, który dołącza do grona swoich poprzedników L3, L5 i L7. Swift L9 ma grubość 9,1 mm i ekran o dużej przekątnej 4,7-cala. Jak na serię L przystało, tak i „dziewiątka” pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android, tym razem w wersji 4.0 (Ice Cream Sandwich)

LG Swift L9 to najnowszy smartfon z serii L, który dołącza do grona swoich poprzedników L3, L5 i L7. Swift L9 ma grubość 9,1 mm i ekran o dużej przekątnej 4,7-cala. Jak na serię L przystało, tak i „dziewiątka” pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android, tym razem w wersji 4.0 (Ice Cream Sandwich)

Smartfon wyposażony został w wyświetlacz IPS o przekątnej 4,7 cala, dwurdzeniowy procesor taktowany z częstotliwością 1 GHz, 1 GB pamięci RAM i 4 GB pamięci dostępnej dla użytkownika. Bateria wykonana technologii SiO+ ma pojemność 215. mAh. Oprócz tego na pokładzie znajdują się dwa aparaty fotograficzne, główny 5 Mpx (z funkcją geotagingu) i dodatkowy (do wideorozmów) o rozdzielczości VGA. W telefonie nie zabrakło także podstawowych funkcjonalności jak łączność Wi-Fi (z funkcją hotspotu), Bluetooth, GPS, czy obsługi transmisji danych w standardzie HSPA. Pełną multimedialność telefonu i możliwość dzielenia się treściami z innymi urządzeniami zapewnia wsparcia dla standardu DLNA. Telefon wspiera również wszystkie popularne standardy obsługi poczty elektronicznej w tym IMAP, POP3, SMTP, Microsoft Exchange. Do podłączenia telefonu z innymi urządzeniami służ port microUSB w standardzie 2.0.

LG Swift L9 został wyposażony w różne inteligentne funkcje takie jak QTranslator, My Style Keypad i niezmiennie popularne QMemo. QTranslator pozwala na natychmiastowe tłumaczenie zeskanowanego tekstu —. nie tylko pojedynczych wyrazów, lecz także całych zwrotów i zdań — z 44 na 64 języki. Skanowanie odbywa się przy użyciu wbudowanego aparatu i technologii OCR (optyczne rozpoznawanie znaków). Tłumaczenie może się odbywać przy użyciu słownika elektronicznego lub usługi tłumaczenia online.

Funkcja My Style Keypad udostępnia klawiaturę ekranową, która dzięki jednemu ruchowi może zostać dostosowana do sposobu wprowadzania tekstu przez danego użytkownika: jedną dłonią (prawą lub lewą) bądź dwiema dłońmi. Funkcja QMemo umożliwia natomiast tworzenie notatek na różnego rodzaju materiałach (wpisywanych z klawiatury lub odręcznie), dołączanie do nich zdjęć i dzielenie się nimi z innymi użytkownikami.

Urządzenie będzie dostępne w sprzedaży na rynku polskim w trzecim kwartale 201. roku.

Najważniejsze dane techniczne LG Swift L9:
System operacyjny: Android 4.0 Ice Cream Sandwich
Zestaw układów: dwurdzeniowy, 1 GHz
Wyświetlacz główny: 4,7 cala w technologii IPS
Pamięć: 1 GB DDR2 (RAM) / 4 GB e-MMC
Aparat/kamera: 5 mln pikseli z tyłu, VGA z przodu
Akumulator: 2150 mAh SiO+
Wymiary: 131,9 x 68,2 x 9,1 mm / 125 g
Inne cechy: DLNA, funkcje QMemo, QTranslator i My Style Keyboard

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)