LG rozda 4000 testowych egzemplarzy modelu G4

LG rozda 4000 testowych egzemplarzy modelu G4

LG rozda 4000 testowych egzemplarzy modelu G4
Źródło zdjęć: © LG
09.04.2015 09:42, aktualizacja: 09.04.2015 11:00

W ramach kampanii promującej nadchodzący smartfon LG G4, firma rozda 4000 testowych urządzeń w 15 krajach na całym świecie.

Przed wypuszczeniem smartfonu na rynek producenci zazwyczaj wysyłają testowe egzemplarze urządzeń do wyselekcjonowanych osób i agencji, które muszą podpisać specjalną klauzulę poufności. LG zamierza zastosować kompletnie inną taktykę. Osoby, które zarejestrują się na stronie internetowej i zostaną wybrane przez LG do przetestowania G4, będą mogły bez przeszkód wypowiadać się na temat możliwości telefonu i dzielić się wrażeniami w serwisach społecznościowych. Cała akcja potrwa 30 dni, a jej uczestnicy będą musieli wykazać się w różnych zadaniach przygotowanych przez LG.

Od razu warto zaznaczyć, że mieszkańcy naszego kraju, jak zwykle w przypadku takich akcji, zostali tu pominięci. LG G4 trafi w ręce mieszkańców Turcji, Indonezji, Singapuru, Stanów Zjednoczonych, Chin, Indii, Brazylii, Kanady, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Meksyku, Japonii, Hong Kongu i oczywiście Korei Południowej.

Przypomnijmy, że premiera LG G4 odbędzie się 28 kwietnia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (71)