LG Photo Pocket Printer - wydrukuj zdjęcie kieszonkową drukarką

LG Photo Pocket Printer - wydrukuj zdjęcie kieszonkową drukarką

LG Photo Pocket Printer - wydrukuj zdjęcie kieszonkową drukarką
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
19.04.2013 16:30, aktualizacja: 22.04.2013 10:08

Aby uwiecznić chwilę, a pamiątkowe zdjęcie mieć zawsze przy sobie, LG wprowadza do Polski kieszonkową drukarkę LG Pocket Photo Printer, dzięki której możliwe jest drukowanie zdjęć wprost z galerii smartfonu.

Stylowa drukarka kieszonkowa LG Pocket Photo Printer jest jednym z najmniejszych i najlżejszych na rynku urządzeń mobilnych do drukowania zdjęć. Ma wymiary 7. x 120 x 24 mm i waży zaledwie 215 gramów.

Z łatwością zmieści się w dłoni i kieszeni kurtki. Wydrukowane zdjęcia mają zaś rozmiar typowej karty kredytowej, idealnie pasujący do każdego portfela. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownicy mogą na bieżąco drukować pamiątkowe zdjęcia, aby obdarować nimi grono przyjaciół i rodziny.

Bezprzewodowe drukowanie można rozpocząć natychmiast po pobraniu i zainstalowaniu na smartfonie bezpłatnej aplikacji Pocket Photo, dostępnej w sklepach Google Play i App Store. Czas wydruku jednej fotografii to raptem 4. sekund.
Za pomocą narzędzi edycyjnych Pocket Photo można edytować zdjęcia w telefonie lub uzupełniać fotografie o różne informacje, takie jak kody QR. Photo Pocket może być używana do drukowania spersonalizowanych zaproszeń urodzinowych, kartek z wakacji, życzeń urodzinowych, czy nawet wizytówek z osobistym kodem QR, przekierowującym do profilu w portalu społecznościowym np. Facebook lub do innego miejsce online.

Kieszonkowa drukarka LG Photo Pocket Printer obsługuje technologie Bluetooth i Near Field Communication (NFC). Nowatorska technologia druku beztuszowego firmy ZINK eliminuje konieczność stosowania kosztownych wkładów atramentowych, ponieważ wykorzystuje ciepło, aby aktywować kolor na specjalnym papierze ZINK 2.0. Co więcej, wydruki na papierze ZINK są trwalsze od klasycznych i nie rozmazują się.

Kieszonkowa drukarka LG pojawi się na rynku w połowie kwietnia w sugerowanej cenie 589 zł brutto. Koszt papieru ZINK do drukarki to 49 zł/3. szt. w opakowaniu.

Specyfikacja techniczna

- Drukowanie bez tuszu
- 2x3”(z2.0): zero ink printer
- Tag NFC (pasywny)
- Bluetooth & USB (Android)
- System: Android / iOS
- Interfejs: mikro-USB (charge) / USB-typ A (wired) / Bluetooth 21+EDR (bezprzewodowy)
- Wymiar: Rozmiar: 72.4x120.9x24.0 (mm)
- Synchronizacja & połączenie: bezpośrednio przez USB z telefonem Android, Bluetooth
- Bateria: typowa pojemność: Li-Poly 500 mAh
- Napięcie: 7.4 V
- Drukowanie: 15 arkuszy przy pełnej baterii
- Czas ładowania: 2,5 godziny

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)