Lexar High-Speed Mobile microSDHC - nowość w ofercie kart pamięci

Lexar High-Speed Mobile microSDHC - nowość w ofercie kart pamięci

Lexar High-Speed Mobile microSDHC - nowość w ofercie kart pamięci
16.10.2009 10:37

Lexar poszerza ofertę kart pamięci mobile i prezentuje najnowszy produkt - High-Speed Mobile microSDHC. Karta dostępna będzie w Polsce pod koniec października br.

Lexar High-Speed Mobile microSDHC to karta klasy 6. która zwiększa pojemność i funkcjonalność przenośnych urządzeń multimedialnych, dla których jest dedykowana, oraz poprawia komfort, wynikający z szybszego zapisu i kopiowania plików. Dzięki temu pozwala nagrywać i przechowywać bardzo wysokiej jakości pliki zdjęciowe, audio i video oraz liczne dokumenty, gry i inne dane. Specjalne oprogramowanie do zarządzania plikami multimedialnymi, dołączone do nośnika przyspiesza natomiast transfer plików z telefonu do komputera.

Obraz
© (fot. Lexar)

Karta dostępna jest obecnie w dwóch pojemnościach –. 8 GB i 16 GB. Ponadto do karty dołączany jest czytnik USB oraz oprogramowanie ułatwiające transfer i zarządzanie danymi. Z tak dużą pojemnością oraz pomocnym oprogramowaniem karta Lexar High-Speed Mobile microSDHC jest idealnym narzędziem do przechowywania cennych plików.

Wybrane cechy:

- Duża pojemność, szybkość i niezawodność;
- Ułatwia transfer danych pomiędzy telefonem komórkowym a komputerem dzięki dołączeniu czytnika USB oraz specjalnego oprogramowania;
- Umożliwia przechowywanie, transfer i zarządzanie plikami video, audio i zdjęciami na telefonie komórkowym;
- Pozwala na łatwe przeglądanie, przesyłanie i dzielenie się plikami oraz wgrywanie ich na portale społecznościowe;
- Zwiększa pojemność i funkcjonalność urządzeń przenośnych do 4000* piosenek, blisko 10000* zdjęć czy 5000* minut filmu;
- 10 lat gwarancji dla karty microSDHC oraz 1 rok gwarancji dla czytnika USB;
- Dostępna pojemność 8GB i 16GB.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)